Partnerzy 2024

Patronat Honorowy

Partner Platynowy

Splunk was founded in 2003 to solve problems in complex digital infrastructures. From the beginning, we’ve helped organizations explore the vast depths of their data like spelunkers in a cave (hence, “Splunk”). In 2024, Splunk was acquired by Cisco to help customers continue to build resilience across their entire digital footprint. Splunk has evolved a lot in the last 20 years as digital has taken center stage and the types and number of disruptions have simultaneously escalated. With over 1,100 patents and a culture of innovation, we’ve stayed one step ahead of our customers’ needs. Today, many of the world’s largest and most complex organizations rely on Splunk to keep their mission-critical systems secure and reliable. Our purpose is to build a safer and more resilient digital world. Every day, we live this purpose by helping security, IT and DevOps teams keep their organizations securely up and running. When organizations have resilient digital systems, they can adapt, innovate and deliver for their customers. Resilience is a team effort. Let’s build it together.

Partner Cyber Twierdzy

Jako bank uniwersalny Alior Bank kieruje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej działalności łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości.
Nowatorskie produkty i usługi oraz najwyższa jakość obsługi zapewniła bankowi uznanie i zaufanie ponad 4 mln klientów. Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców sprawia, że Alior Bank obsługuje już 180 tys. firm. Rozbudowana sieć placówek  zapewnia wygodny dostęp do szerokiej oferty usług banku. Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna sprawiają, że Alior Bank jest zawsze blisko swoich klientów. Solidny partner biznesowy doceniany przez rynek. Marka Alior Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród konsumentów.

Partner

Atende S.A. to notowana na GPW, grupa technologiczna z ponad 30-letnią historią w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Grupa specjalizuje się w świadczeniu usług cyfrowych, integracji sieci i systemów IT oraz komercjalizacji autorskich rozwiązań softwarowych. www.atende.pl

Cryptomage to nowoczesna firma informatyczna świadcząca usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań́, zarówno pod względem technologicznym, jak i merytorycznym. Cryptomage jest częścią Grupy Atende. www.cryptomage.com

perc.pass to polski menedżer haseł, zaprojektowany by ułatwić pracę zespołów. Magazynuje i obsługuje dane na terenie Polski, pozwala na zachowanie pełnej świadomości miejsca przechowywania danych. Szyfrowanie odbywa się zawsze po stronie użytkownika, a przesyłane i gromadzone loginy i hasła w bazie danych są stale zaszyfrowane. W 2024 roku perc.pass dotarł do finału konkursu Cybermarket, Zajął też 1 miejsce w konkursie Best in Cloud za zabezpieczenie środowiska chmurowego. Dostępny jest także on-prem. Dowiedz się więcej! https://percpass.com Obserwuj: https://www.linkedin.com/showcase/perc-pass/

W 1996 roku dwóch polskich inżynierów postanowiło zmienić branżę IT w Polsce. Założyli spółkę Trecom, która dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników rozwija się niezwykle intensywnie. Dziś Grupa Trecom to 7 spółek w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski. Dynamiczna ekspansja na rynku polskim oraz europejskim nie wpłynęła na fundamentalne motto założycieli Grupy: najważniejsze są kompetencje. To dlatego każdą ze spółek w Grupie kieruje specjalista inżynier oraz handlowiec. Dzięki takiej strukturze organizacji Grupa Trecom to Grupa Ekspertów. Nieustanne dążenie do zdobywania obszarów działania, poszukiwanie nowych kompetencji oraz poszerzania tych już nabytych, zostały uhonorowane przez największe firmy w branży IT. Od lat jesteśmy jednym z największych partnerów Cisco i gold partnerem wielu innych kreatorów najnowszych rozwiązań w branży IT. Obecnie Grupa Trecom to ponad 50 światowej klasy inżynierów certyfikowanych przez najważniejszych przedstawicieli branży IT. Głównym obszarem naszej działalności jest projektowanie, wdrażanie i integracja złożonych systemów informatycznych oraz zagwarantowanie ich bezpiecznego funkcjonowania. W zgodzie z naszą dewizą: Kreacja, Bezpieczeństwo, Rozwój.

SecureVisio to polski producent specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od kilkunastu lat tworzy i rozwija nowatorski system bezpieczeństwa IT o nazwie SecureVisio, który automatyzuje, optymalizuje i przyspiesza proces reagowania na najważniejsze cyberzagrożenia. System adresuje kluczowe wyzwania w obszarach inwentaryzacji sieci IT, analizy ryzyka cyberzagrożeń, reagowania na incydenty bezpieczeństwa i podatności systemowe, a także pozwala na skuteczne zarządzanie obszarem danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawymi.

Partner Medialny

Partner SPOŁECZNOŚCIOWY