Partnerzy 2019

Patronat Honorowy

Image
Image

Partner Platynowy

Image

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na GPW oraz szóstym producentem oprogramowania w Europie. Stoi na czele międzynarodowej Grupy Asseco, która działa w 54 krajach i zatrudnia ponad 24 tys. osób. Od ponad 25 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów. Asseco jest dostawcą rozwiązań dla polskich służb mundurowych, instytucji i agencji NATO oraz EU. Ponadto świadczy usługi zaufania oraz z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Image

FireEye to firma zajmująca się bezpieczeństwem informatycznym, skoncentrowana na wykrywaniu najbardziej zaawansowanych i inteligentnych zagrożeń. Oferowane przez FireEye rozwiązania stanowią zintegrowaną platformę, łączącą unikalną i innowacyjną technologię, zaawansowane i szczegółowe informacje o możliwych zagrożeniach oraz doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo informatyczne staje się prostsze i łatwiejsze – FireEye jest naturalnym rozszerzeniem istniejących procesów i wykorzystywanych rozwiązań, umożliwiając maksymalną zaawansowaną ochronę przed cyberatakami oraz sprawdzone i kompleksowe procedury i techniki działań na wypadek realnego zagrożenia. FireEye to ponad 7900 klientów w 103 krajach, w tym ponad 50% firm z listy Forbes Global 2000.

Partner Złoty

Image
Trend Micro Incorporated, światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń cybernetycznych, nie ustaje w wysiłkach ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa wymiany informacji cyfrowych. Nasze innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, firm i instytucji administracji publicznej zapewniają wielowarstwową ochronę centrów przetwarzania danych, środowisk przetwarzania w chmurze, sieci i punktów końcowych. Wszystkie produkty Trend Micro współdziałają ze sobą i zapewniają bezproblemowy dostęp do informacji o zagrożeniach. W rezultacie powstaje połączony system obrony ze scentralizowanymi funkcjami widoczności i kontroli, który pozwala na szybsze i skuteczniejsze zabezpieczenie systemów. Trend Micro zatrudnia ponad 6000 pracowników w ponad 50 krajach i dysponuje najbardziej zaawansowanym na świecie globalnym systemem informacji o zagrożeniach, dzięki czemu zapewnia przedsiębiorstwom większe bezpieczeństwo w połączonym świecie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.trendmicro.com.

Partner

Image
Allegro to jedna z największych firm handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. Od 1999 roku ułatwia Polakom zakupy oferując im najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont. 95% produktów stanowią rzeczy nowe, objęte gwarancją. Sprzedaż prowadzi tu ponad 125 tysięcy firm. Allegro zatrudnia ponad 1,8 tysiąca osób, z czego prawie połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii. Zajmuje czołowe miejsca w rankingach takich jak Superbrands, Gwiazdy Jakości Obsługi, OC&C Retail Proposition Index czy Top Marka.

Image
Amped Software tworzy rozwiązania z zakresu informatyki śledczej w obszarze poprawiania jakości obrazów i filmów. Narzędzia Amped Software, używane są przez wiodące laboratoria kryminalistyczne, organy ścigania, wojsko, służby bezpieczeństwa i agencje rządowe na całym świecie. Zostały zaprojektowane, jako wsparcie analiz zaczynając od zabezpieczenia danych w terenie, przez analizę w laboratorium po finał na sali sądowej. Amped Replay jest narzędziem dla śledczych z pierwszej linii do przeprowadzania analiz wstępnych analiz dowodów video dzięki szybkiej prostej konwersji, ulepszeniami i możliwością adnotacji. Amped DVRConv jest przeznaczony dla techników, których zadaniem jest konwersja dużej liczby nagrań wideo w różnych formatach, co znacznie przyspiesza triage w przypadku dużych i złożonych dochodzeń. Amped FIVE pozwala ekspertom z laboratorium kryminalistycznego zarządzać całym obiegiem analizy obrazu i wideo, z zaawansowanymi i w pełni konfigurowalnymi procesami konwersji, przywracania, ulepszania, pomiaru, prezentacji i raportowania, wszystko w jednym narzędziu. Amped Authenticate jest przeznaczony dla ekspertów z dziedziny kryminalistyki cyfrowej do wykorzystywania danych za obrazami cyfrowymi, umożliwiając analizę integralności i autentyczności obrazu, metadanych, źródeł i historii oraz wykrywania manipulacji, zanim zostaną wykorzystane jako materiał dowodowy.Więcej informacji na ampedsoftware.com

Image

CenturyLink (NYSE: CTL) jest drugim pod wzgledem wielkosci, amerykanskim dostawca uslug telekomunikacyjnych, specjalizujacym sie w obsludze globalnych korporacji. Obslugujemy klientow w ponad 60-ciu krajach na calym swiecie i majac na uwadze zadowolenie klientow, przywiazujemy wage do doskonalej jakosci swiadczonych uslug oraz obslugi klienta. W obliczu rosnacego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne – CenturyLink jako lider branzy, dostarcza je z najwyzsza starannoscia o niezawodnosc i bezpieczenstwo. Jako rzetelny, niezawodny partner oraz ekspert, CenturyLink doradza klientom efektywnie zarzadzac rosnaca zlozonoscia sieci oraz srodowisk IT oraz wdraza inteligentne rozwiazania zarzadzanych sieci oraz cyber – bezpieczenstwa, ktore skutecznie chronia biznes klientow.

Image
 ComCERT SA stworzona w 2011 roku przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie cybersecurity. Koncentruje się na usługach określanych jako identyfikacja zagrożeń i incydentów w cyberprzestrzeni, tworzenie i podnoszenie kompetencji zespołów cybersecurity oraz wspiera Klientów w sytuacji zagrożenia i naruszenia ich bezpieczeństwa IT i OT. Spółka stale współpracuje m.in. z największymi podmiotami infrastruktury krytycznej, administracji państwa, sektora finansowego i energetycznego.

www.comcert.pl

Image

Mediarecovery to jedyna firma na polskim rynku, która łączy z sobą unikalne kompetencje w dziedzinie informatyki śledczej i bezpieczeństwa IT. Realizujemy każdy projekt czerpiąc wiedzę i doświadczenie z obu tych kluczowych dla nas obszarów, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom wyższy poziom bezpieczeństwa. Przez lata wypracowaliśmy wyróżniające nas podejście – traktujemy bezpieczeństwo IT jako całość działania przedsiębiorstwa – jako strategię stosowaną przez biznes. Dlatego wdrażamy systemy i realizujemy projekty zgodnie z koncepcją cyberbezpieczeństwa opartego na wymaganiach biznesowych.

Image

Orion Instruments koncentruje się na wdrażaniu rozwiązań klasy SOAR (systemów orkiestracji, automatyzacji i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa). Oferujemy tworzenie i dostosowywanie integracji SOAR z innymi narzędziami bezpieczeństwa, zapewniamy optymalizację procesu wdrożenia, elastyczność usług utrzymania, a także szkolenia oraz wsparcie techniczne w języku polskim. Firma posiada szereg referencji, zapewnia ekspercką ofertę o wysokiej wartości dodanej, a rozwiązania są implementowane przez doświadczonych i certyfikowanych architektów systemowych. www.orion.pl

Image

Oxygen Forensics został założony w 2000 roku jako firma zajmująca się oprogramowaniem do komunikacji na linii PC-urządzenia mobilne. To doświadczenie pozwoliło naszemu zespołowi ekspertów zdobyć unikalne zrozumienie protokołów komunikacyjnych w urządzeniach mobilnych. Na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy innowacyjny Oxygen Forensic® Detective, umożliwiający naszym użytkownikom dostęp do znacznie bardziej krytycznych informacji niż konkurencyjne narzędzia mobile forensics. Oferujemy zaawansowane narzędzia do analiz informatyki śledczej dla urządzeń mobilnych, IoT, smartwatchy, usług w chmurze i dronów.

Partner EXPO

Image
Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, zarówno technologicznie jak i merytorycznie. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Posiadamy doświadczonych i pomysłowych naukowców oraz analityków, umiejących nie tylko dobrać efektywne rozwiązania, ale również udoskonalić koncepcyjnie całość projektu. W rezultacie projekty zrealizowane przez Cryptomage SA stanowią realną wartość dodaną dla naszych klientów.

Image

Grupa DEKRA w Polsce to część międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie –światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. Dzięki wiedzy doświadczonych ekspertów oraz zgromadzonemu know-how, Grupa DEKRA w Polsce usługi eksperckie dla wszystkich branż, w tym specjalistyczne audyty i szkolenia w obszarze bezpieczeństwa danych, w tym osobowych, audyty procesów i standardów, certyfikacjęsystemów zarządzania, badania i certyfikację wyrobów, certyfikacjęosób oraz inspekcje i nadzory techniczne, rzeczoznawstwo oraz nadzory inwestycyjne. www.dekra.pl

Image
DFLabs jest wielokrotnie nagradzanym, światowym liderem w dziedzinie rozwiązań klasy SOAR (systemów orkiestracji, automatyzacji i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa). Platforma DFLabs IncMan SOAR działa jak „multiplikator zasobów” umożliwiając operacyjnym zespołom bezpieczeństwa realizację większej ilości zadań przy mniejszych nakładach. Rozwiązanie to zaprojektowane specjalnie dla SOC, CSIRT i MSSP wykorzystuje uczenie maszynowe oraz automatyzację i orkiestrację do zwiększenia efektywności, przy jednoczesnym skróceniu czasu wykrycia incydentu i rozwiązania problemu. www.dflabs.com

Partner SPOŁECZNOŚCIOWY

Image
Image

Partner Medialny

Image
Image
Image
Image