Partnerzy 2019

Patronat Honorowy

Image
Image
Image
Image

Partner Platynowy

Image

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na GPW oraz szóstym producentem oprogramowania w Europie. Stoi na czele międzynarodowej Grupy Asseco, która działa w 54 krajach i zatrudnia ponad 24 tys. osób. Od ponad 25 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów. Asseco jest dostawcą rozwiązań dla polskich służb mundurowych, instytucji i agencji NATO oraz EU. Ponadto świadczy usługi zaufania oraz z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Image

FireEye to firma zajmująca się bezpieczeństwem informatycznym, skoncentrowana na wykrywaniu najbardziej zaawansowanych i inteligentnych zagrożeń. Oferowane przez FireEye rozwiązania stanowią zintegrowaną platformę, łączącą unikalną i innowacyjną technologię, zaawansowane i szczegółowe informacje o możliwych zagrożeniach oraz doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo informatyczne staje się prostsze i łatwiejsze – FireEye jest naturalnym rozszerzeniem istniejących procesów i wykorzystywanych rozwiązań, umożliwiając maksymalną zaawansowaną ochronę przed cyberatakami oraz sprawdzone i kompleksowe procedury i techniki działań na wypadek realnego zagrożenia. FireEye to ponad 7900 klientów w 103 krajach, w tym ponad 50% firm z listy Forbes Global 2000.

Image

F5 Networks: notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka – lider rynku wsparcia biznesu w obszarze bezpieczeństwa aplikacji i sieci. F5 dostarcza rozwiązania do największych światowych przedsiębiorstw, dostawców usług, organizacji rządowych oraz uznanych marek konsumenckich. F5 umożliwia tym podmiotom organizację wybranej infrastruktury bez poświęcenia w zakresie szybkości działania i kontroli nad nią. Na konferencji pojawi się ze swoim złotym partnerem, firmą Software Defined działającym na rynku od 2014 r. ekspertem od optymalizacji dostarczania aplikacji oraz bezpieczeńtwa teleinformatycznego.

Partner Złoty

Image
AlgoSec to wiodący dostawca biznesowych rozwiązań w zakresie zarządzania bezpieczeństwem. Od lat pomaga największym organizacjom na świecie dostosować bezpieczeństwo do ich procesów biznesowych. Dzięki AlgoSec użytkownicy mogą odkrywać, mapować i migrować połączenia między aplikacjami biznesowymi, aktywnie analizować ryzyko, łączyć ataki cybernetyczne z procesami biznesowymi oraz inteligentnie automatyzować zmiany w zakresie bezpieczeństwa sieci. Ponad 1800 wiodących organizacji na świecie, w tym 20 z listy Fortune 50, zaufało AlgoSec.

Image
Oprogramowanie do informatyki śledczej OpenText ™ czyli produkty EnCase ™ i Tableau Forensic dochodzenia są tzw. „złotym” standardem branżowym do skanowania, wyszukiwania, gromadzenia i zabezpieczania danych na potrzeby dochodzeń wewnętrznych i egzekwowania prawa. EnCase – SC Magazine przez dziesięć lat z rzędu nazywał go „Najlepszym rozwiązaniem informatyki śledczej dla komputerów”.. Tableau – Powielacze, blokery zapisu i adaptery, które są łatwe w użyciu, zapewniają niezawodność i spokój ducha podczas przeprowadzania działań z zakresu informatyki śledczej.

Image
Firma PaloAlto Networks jest producentem innowacyjnej platformy bezpieczeństwa (Security-Operating Platform), która została zaprojektowana i stworzona do zapewnienia pełnej widoczności ruchu, a dzięki natywnej integracji poszczególnych elementów pozwala w sposób automatyczny reagować jedynie na zagrożenia krytyczne co pozytywnie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania takiego systemu. Palo Alto Networks jest  globalną organizacją składającą się z zespołów w obu Amerykach, regionie EMEA, Azji i Japonii. Działa na rynku od 2005r i zatrudnia ponad 4800 pracowników na całym świecie, obsługuje ponad 58 000 klientów w ponad 150 krajach i zabezpiecza przed cyberprzedstępczością firmy z różnych dziedzin gospodarki.

Image
Trend Micro Incorporated, światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń cybernetycznych, nie ustaje w wysiłkach ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa wymiany informacji cyfrowych. Nasze innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, firm i instytucji administracji publicznej zapewniają wielowarstwową ochronę centrów przetwarzania danych, środowisk przetwarzania w chmurze, sieci i punktów końcowych. Wszystkie produkty Trend Micro współdziałają ze sobą i zapewniają bezproblemowy dostęp do informacji o zagrożeniach. W rezultacie powstaje połączony system obrony ze scentralizowanymi funkcjami widoczności i kontroli, który pozwala na szybsze i skuteczniejsze zabezpieczenie systemów. Trend Micro zatrudnia ponad 6000 pracowników w ponad 50 krajach i dysponuje najbardziej zaawansowanym na świecie globalnym systemem informacji o zagrożeniach, dzięki czemu zapewnia przedsiębiorstwom większe bezpieczeństwo w połączonym świecie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.trendmicro.com.

Image
Vectra Networks jest światowym liderem w stosowaniu sztucznej inteligencji do wykrywania i reagowania na zaawansowane cyberataki w czasie rzeczywistym. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego SOC, rewolucjonizując i znacząco skracając czas niezbędny do wykrycia napastnika w sieci, umożliwiając nawet niewielkim zespołom pełną automatyzację procesów oraz przyspieszenie funkcji wykrywania i reagowania na zaawansowane cyberataki. Wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Vectra Networks Cognito w rejonie Europy Środkowo – Wschodniej jest firma Yellow Cube.

Partner

Image
Allegro to jedna z największych firm handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. Od 1999 roku ułatwia Polakom zakupy oferując im najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont. 95% produktów stanowią rzeczy nowe, objęte gwarancją. Sprzedaż prowadzi tu ponad 125 tysięcy firm. Allegro zatrudnia ponad 1,8 tysiąca osób, z czego prawie połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii. Zajmuje czołowe miejsca w rankingach takich jak Superbrands, Gwiazdy Jakości Obsługi, OC&C Retail Proposition Index czy Top Marka.

Image
Amped Software tworzy rozwiązania do poprawiania jakości obrazów i filmów. Narzędzia te, używane są przez laboratoria kryminalistyczne, organy ścigania, wojsko, służby bezpieczeństwa i agencje rządowe na całym świecie. Amped Replay jest narzędziem dla śledczych z pierwszej linii do przeprowadzania wstępnych analiz dowodów. Amped DVRConv jest przeznaczony dla techników, których zadaniem jest konwersja dużej liczby nagrań wideo w różnych formatach. Amped FIVE pozwala zarządzać całym obiegiem analizy obrazu i wideo, z zaawansowanymi i w pełni konfigurowalnymi procesami konwersji, przywracania, ulepszania, pomiaru, prezentacji i raportowania. Amped Authenticate umożliwia analizę integralności i autentyczności obrazu, metadanych, źródeł i historii oraz wykrywania manipulacji. Więcej informacji na ampedsoftware.com

Image

CenturyLink (NYSE: CTL) jest drugim pod wzgledem wielkosci, amerykanskim dostawca uslug telekomunikacyjnych, specjalizujacym sie w obsludze globalnych korporacji. Obslugujemy klientow w ponad 60-ciu krajach na calym swiecie i majac na uwadze zadowolenie klientow, przywiazujemy wage do doskonalej jakosci swiadczonych uslug oraz obslugi klienta. W obliczu rosnacego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne – CenturyLink jako lider branzy, dostarcza je z najwyzsza starannoscia o niezawodnosc i bezpieczenstwo. Jako rzetelny, niezawodny partner oraz ekspert, CenturyLink doradza klientom efektywnie zarzadzac rosnaca zlozonoscia sieci oraz srodowisk IT oraz wdraza inteligentne rozwiazania zarzadzanych sieci oraz cyber – bezpieczenstwa, ktore skutecznie chronia biznes klientow.

Image
 ComCERT SA stworzona w 2011 roku przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie cybersecurity. Koncentruje się na usługach określanych jako identyfikacja zagrożeń i incydentów w cyberprzestrzeni, tworzenie i podnoszenie kompetencji zespołów cybersecurity oraz wspiera Klientów w sytuacji zagrożenia i naruszenia ich bezpieczeństwa IT i OT. Spółka stale współpracuje m.in. z największymi podmiotami infrastruktury krytycznej, administracji państwa, sektora finansowego i energetycznego.

www.comcert.pl

Image

CQURE jest dostawcą najwyższej jakości usług w zakresie cyberbezpieczeństwa. Eksperci CQURE specjalizują się w zabezpieczaniu infrastruktury IT, zaawansowanych i wyspecjalizowanych testach penetracyjnych, kontrolowanych cyberatakach, informatyce śledczej, konsultingu, audytach oraz innych usługach doradczych. Firma zajmuje się także szkoleniami z bezpieczeństwa IT dla specjalistów na różnych poziomach zaawansowania oraz realizuje programy zwiększające świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa, również wśród managerów wyższego szczebla. Oferta szkoleniowa CQURE składa się z ponad czterdziestu kursów, a część z nich od października 2016 roku jest dostępna online. Eksperci CQURE regularnie dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą na renomowanych międzynarodowych konferencjach, otrzymując nagrody dla najlepszych prelegentów. CQURE posiada oddziały w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Współpracuje z klientami z całego świata, począwszy od małych przedsiębiorstw aż po globalne korporacje i organizacje rządowe. Kolejnym aspektem wyróżniającym CQURE na rynku usług cyberbezpieczeństwa jest to, że jako jedna z nielicznych firm posiada dostęp do kodu źródłowego Windows. Nieustannie prowadzi prace badawczo-rozwojowe, podczas których eksperci tworzą coraz to nowe narzędzia. Wszystko to pozwala zapewniać najwyższą jakość usług i najaktualniejsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Image

CyberRescue to innowacyjne podejście do zapewnienia bezpieczeństwa w sieci. Każdego dnia zespół CyberRescue ratuje klientów od CyberPożarów i ostrzega przed zagrożeniami w Internecie. Zhakowane konto na portalu społecznościowym, kradzież tożsamości, wirus na komputerze – to tylko nieliczne przypadki, w których interweniuje CyberRescue. Klienci CyberRescue informowani są na bieżąco o aktualnych zagrożeniach w sieci za pomocą alertów bezpieczeństwa wysyłanych za pomocą Messengera i e-maila. CyberRescue to straż pożarna w sieci dostępna 24h.

Image

Mediarecovery to jedyna firma na polskim rynku, która łączy z sobą unikalne kompetencje w dziedzinie informatyki śledczej i bezpieczeństwa IT. Realizujemy każdy projekt czerpiąc wiedzę i doświadczenie z obu tych kluczowych dla nas obszarów, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom wyższy poziom bezpieczeństwa. Przez lata wypracowaliśmy wyróżniające nas podejście – traktujemy bezpieczeństwo IT jako całość działania przedsiębiorstwa – jako strategię stosowaną przez biznes. Dlatego wdrażamy systemy i realizujemy projekty zgodnie z koncepcją cyberbezpieczeństwa opartego na wymaganiach biznesowych.

Image

Orion Instruments koncentruje się na wdrażaniu rozwiązań klasy SOAR (systemów orkiestracji, automatyzacji i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa). Oferujemy tworzenie i dostosowywanie integracji SOAR z innymi narzędziami bezpieczeństwa, zapewniamy optymalizację procesu wdrożenia, elastyczność usług utrzymania, a także szkolenia oraz wsparcie techniczne w języku polskim. Firma posiada szereg referencji, zapewnia ekspercką ofertę o wysokiej wartości dodanej, a rozwiązania są implementowane przez doświadczonych i certyfikowanych architektów systemowych. www.orion.pl

Image

Oxygen Forensics został założony w 2000 roku jako firma zajmująca się oprogramowaniem do komunikacji na linii PC-urządzenia mobilne. To doświadczenie pozwoliło naszemu zespołowi ekspertów zdobyć unikalne zrozumienie protokołów komunikacyjnych w urządzeniach mobilnych. Na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy innowacyjny Oxygen Forensic® Detective, umożliwiający naszym użytkownikom dostęp do znacznie bardziej krytycznych informacji niż konkurencyjne narzędzia mobile forensics. Oferujemy zaawansowane narzędzia do analiz informatyki śledczej dla urządzeń mobilnych, IoT, smartwatchy, usług w chmurze i dronów.

Image

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce. Celem spółki jest zapewnienie niezawodnej pracy sieci przesyłowej i dostaw energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju. Nasza firma jest właścicielem ponad 14 000 km linii oraz 106 stacji elektroenergetycznych najwyższych napięć. PSE S.A. odpowiadają za utrzymanie, eksploatację i rozwój systemu przesyłowego, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski. http://www.pse.pl/

Image
RSA jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w najbardziej krytycznych elementach solidnej strategii bezpieczeństwa. Rozwiązania RSA umożliwiają wykrywanie i rozpoznanie zaawansowanych zagrożeń, ich identyfikację oraz analizę, zapewniają kompleksową ochronę i analizę całego ruchu sieciowego, dają klientom pełny obraz tego co dzieje się w ich sieci; umożliwiają potwierdzanie i zarządzanie tożsamością oraz zapobiegają kradzieży własności intelektualnej, oszustwom internetowym i cyberprzestępczości.

Image
Firma Splunk Inc. (NASDAQ: SPLK) została założona w celu realizacji nowej przełomowej wizji: udostępniania danych maszynowych, ich użyteczności i wartości dla wszystkich. Organizacje używają wiodących na rynku rozwiązań Splunk z uczeniem maszynowym do monitorowania, badania i działania na wszystkich formach danych biznesowych, informatycznych, bezpieczeństwa i Internetu rzeczy (IoT). Użyj oprogramowania Splunk w chmurze i lokalnie, aby poprawić poziomy usług, zmniejszyć koszty operacyjne, zmniejszyć ryzyko bezpieczeństwa, umożliwić zgodność, usprawnić współpracę DevOps i tworzyć nowe oferty produktów i usług. Dołącz do milionów pasjonatów, wypróbowując bezpłatnie oprogramowanie Splunk:

Partner EXPO

Image

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą̨ usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT. Naszym flagowym produktem jest Cryptomage Cyber Eye – rozwiązanie oferujące unikalne podejście do niskopoziomowej, głębokiej analizy ruchu sieciowego, stanów i zachowania protokołów sieciowych i analizy zachowań poszczególnych urządzeń w sieci. Cryptomage Cyber Eye został rozbudowany o zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. System integruje się i współdziała z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, aby zwiększyć wykrywanie zagrożeń. Oznacza to, że nasi klienci mogą połączyć unikalne możliwości analizy sieci z innymi narzędziami bezpieczeństwa, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom wykrywania incydentów.

Image

Grupa DEKRA w Polsce to część międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie –światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. Dzięki wiedzy doświadczonych ekspertów oraz zgromadzonemu know-how, Grupa DEKRA w Polsce usługi eksperckie dla wszystkich branż, w tym specjalistyczne audyty i szkolenia w obszarze bezpieczeństwa danych, w tym osobowych, audyty procesów i standardów, certyfikacjęsystemów zarządzania, badania i certyfikację wyrobów, certyfikacjęosób oraz inspekcje i nadzory techniczne, rzeczoznawstwo oraz nadzory inwestycyjne. www.dekra.pl

Image
DFLabs jest wielokrotnie nagradzanym, światowym liderem w dziedzinie rozwiązań klasy SOAR (systemów orkiestracji, automatyzacji i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa). Platforma DFLabs IncMan SOAR działa jak „multiplikator zasobów” umożliwiając operacyjnym zespołom bezpieczeństwa realizację większej ilości zadań przy mniejszych nakładach. Rozwiązanie to zaprojektowane specjalnie dla SOC, CSIRT i MSSP wykorzystuje uczenie maszynowe oraz automatyzację i orkiestrację do zwiększenia efektywności, przy jednoczesnym skróceniu czasu wykrycia incydentu i rozwiązania problemu. www.dflabs.com

Image
Findia jest przedstawicielem Lloyd’s, światowego lidera ubezpieczeń specjalistycznych. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach technologicznych, a w szczególności ochronie cyber. Zwiększamy cyberbezpieczeństwo naszych klientów poprzez: indywidualną ocenę ryzyka, specjalistyczne rekomendacje oraz dedykowane ubezpieczenia Findia Cyber. Jako ubezpieczyciel odpowiadamy za całościowy proces likwidacji szkód, zapewniając wsparcie w reakcji na incydent oraz dostęp do polskich, renomowanych podmiotów specjalistycznych. Naszym strategicznym partnerem jest Cyber Security Center, które zapewnia zasoby w procesie likwidacji szkód. https://findia.pl

Image

ISEC świadczy specjalistyczne usługi w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Nasi eksperci mają doświadczenie w obszarach testów bezpieczeństwa, ataków socjotechnicznych, przeglądu kodu źródłowego, projektowania bezpiecznych rozwiązań, threat intelligence oraz R&D. W obszarze bezpieczeństwa jesteśmy aktywni od 2001 roku, kiedy jako ISEC Security Research zaczęliśmy regularnie publikować informacje o odkrytych przez nas podatnościach. https://www.isec.pl/

Image

Naszą misją jest udostępnienie platformy technologicznej, umożliwiającej poprawę innowacyjności polskiej gospodarki. W najbardziej innowacyjnych europejskich gospodarkach ponad połowa firm korzysta z rozwiązań Cloud Computingu. Według tych samych danych, w Polsce – tylko co dziesiąta. To stawia nas na trzecim od końca miejscu w Europie. W innowacyjności jest podobnie. Chcemy umożliwić zmianę na lepsze. Oferujemy najbardziej zaawansowane, innowacyjne rozwiązania chmury obliczeniowej. Świadczymy usługi własne i wielu, starannie dobranych partnerów technologicznych. Dostarczamy rozwiązania dla naszych klientów i wspieramy ich transformację cyfrową z myślą o możliwościach, jakie daje Cloud Computing.

Image

Prim’X Technologies opracował oprogramowanie szyfrujące nowej generacji wykorzystujące technikę „on-the-fly encryption”. Celem firmy jest wprowadzenie nowego sposobu integracji szyfrowania wewnątrz organizacji (firmy lub administracji) w celu lepszej ochrony poufnych danych przed utratą, kradzieżą, ujawnieniem i szpiegostwem gospodarczym. Organizacjami, które zaufały firmie PRIM’X i wykorzystują ich rozwiązania są m.in.: – ANSSI, francuska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Systemu Informatycznego (Agence nationale de la sécurité des systèmes d’information), nabyła globalną licencję w imieniu francuskiego rządu. Rozwiązania PRIM’X wykorzystywane są we wszystkich ministerialnych departamentach i centralnych administracjach, tj. około 1 milion użytkowników. – EU Security – oprogramowanie zostało wybrane przez Radę Europejską do ochrony wymiany plików na poziomie EU Restricted pomiędzy organizacjami i krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Image

Trafford IT dostarcza systemy z zakresu bezpieczeństwa IT, m.in. do ochrony przed zaawansowanymi atakami, ochrony baz danych i aplikacji webowych, narzędzia do zarządzania i monitorowania sesji administracyjnych oraz wiele innych zabezpieczających każdy z elementów rozległej układanki bezpieczeństwa IT. Firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów bezpieczeństwa zarówno w lokalnych organizacjach, jaki i w międzynarodowych korporacjach.

Image

Yubico ustanawia nowe światowe standardy w zakresie prostego i bezpiecznego dostępu do komputerów, urządzeń mobilnych, serwerów i kont internetowych. Podstawowy wynalazek firmy, YubiKey, jest urządzeniem zapewniającym silną ochronę systemów IT i usług online za jednym dotknięciem palca. YubiHSM, ultraprzenośny moduł bezpieczeństwa sprzętowego Yubico, chroni wrażliwe dane przechowywane na serwerach. Yubico jest wiodącym uczestnikiem otwartych standardów uwierzytelniania FIDO2, WebAuthn i FIDO Universal 2nd Factor, a technologia firmy jest wykorzystywana przez 9 z 10 najlepszych marek internetowych i miliony użytkowników w 160 krajach. Założona w 2007 r. w Szwecji, posiada biura w siedmiu krajach a klucze produkowane są wyłącznie w Szwecji i USA. Aby uzyskać więcej informacji: www.yubico.com

Partner SPOŁECZNOŚCIOWY

Image

Image

Image
Image
Image

Partner Medialny

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image