Partnerzy 2014

PATRONAT HONOROWY

Partnerzy strategiczni

Image

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jako największy software house z polskim kapitałem skutecznie konkuruje ze światowymi liderami. Skupia wokół siebie rentowne firmy IT przewodząc Grupie Asseco. Oferuje kompleksowe, dedykowane rozwiązania IT dla wszystkich sektorów gospodarki. Ponad połowę przychodów ogółem Grupy stanowią rozwiązania własne. Grupa Asseco znajduje się w pierwszej dziesiątce producentów oprogramowania w Europie, działa w większości krajów europejskich oraz w Izraelu, USA, Japonii i Kanadzie.

Image

CLICO działa od 1991 roku jako największy dystrybutor z wartością dodaną (VAD) na rynku polskim oraz Europy Centralnej i Wschodniej. Oferujemy najlepsze w swojej klasie produkty: bezpieczeństwa, sieciowe oraz służące do zarządzania. Ponadto świadczymy usługi najwyższej jakości wsparcia technicznego oraz skutecznie wprowadzamy i promujemy unikalne rozwiązania, których wiodącą pozycję w swoich segmentach sukcesywnie potwierdzają raporty niezależnych i szanowanych analityków rynku (np. Gartner, IDC). Należą do nich m.in. Check Point Software Technologies, Juniper Networks, Imperva, F5 Networks, Trend Micro.

Od początku naszego rozwoju stawiamy na najwyższe kompetencje, oferując jako autoryzowany ośrodek wysoko cenione wsparcie przed- i powdrożeniowe, a także autoryzowane i własne szkolenia, obejmujące nie tylko technologie i produkty, ale też zagadnienia ogólne bezpieczeństwa np. szeroko akceptowaną, niezależną certyfikację CISSP.

Wysoka jakość obsługi potwierdzona jest certyfikatem PN-EN ISO 9001:2001 z Kryteriami WSK przyznanym przez IQNet i utrzymywanym od grudnia 2002 roku.

Dzięki przyjętej i  konsekwentnie realizowanej strategii nasz nieustanny rozwój jest doceniany nie tylko przez producentów, z którymi współpracujemy, ale również owocuje kolejnymi wyróżnieniami w klasyfikacji Gazel Biznesu – obejmującej najdynamiczniej rozwijające się firmy. Otrzymaliśmy również godło „Firma Przyjazna Klientowi” przyznane przez Instytut Zarządzania, co świadczy o profesjonalnej i satysfakcjonującej jakości obsługi klientów przez naszą firmę.

Image

CyberArk jest jedynym rozwiązaniem, które aktywnie zabezpiecza przed najbardziej zaawansowanymi cyberzagrożeniami – tymi, które wykorzystują konta uprzywilejowane do ataków na kluczowe systemy informatyczne.

Firma rozwinęła nową kategorię dedykowanych rozwiązań bezpieczeństwa, aby namierzyć konta uprzywilejowane i ochronić przed cyberzagrożeniami, zanim ataki będą miały możliwość eskalacji i spowodowania nieodwracalnych szkód dla przedsiębiorstwa.

CyberArk został doceniony przez największe światowe firmy – wliczając 35 pozycji z listy Fortune 100 – aby chronić ich najbardziej wartościowe informacje, infrastrukturę i aplikacje, jednocześnie zapewniając zgodność z regulacjami prawnymi i wymaganiami dotyczącymi audytu.

Image

FireEye is the leader in stopping today’s advanced cyber-attacks, drawing on the products and services from Mandiant and nPulse, which FireEye acquired earlier this year. The partnership creates the industry’s leading advanced threat protection vendor with the ability to find and stop attacks at every stage of the attack life cycle. When intrusions are successful, the combination of human intelligence and technology leadership, help organisations detect, respond to and contain them before the threat actors reach their objective. FireEye has over 2,500 customers across more than 65 countries, including over 150 of the Fortune 500.

Image

Misją Fox-IT jest zapewnienie większego bezpieczeństwa społeczeństwa poprzez wprowadzanie technicznych i innowacyjnych rozwiązań. Osiągamy to poprzez rozwój zaawansowanych usług z zakresu rozwiązań cyberbezpieczeństwa i cyberobrony dla naszych klientów na całym świecie.
W raz z postępem technologii internetowej wzrasta liczba nadużyć, coraz bardziej wyrafinowanych cyberprzestępstw. Rozwiązania Fox-IT poprawiają nadzór, wykrywanie i ściganie przestępców, wzmacniają bezpieczeństwo sieci krytycznych i systemów informatycznych. Skupiamy się na obszarach, w których systemy są narażone najbardziej, sektorach, w których bezpieczeństwo jest najważniejsze w tym systemów rządowych aż do poziomu „tajemnicy państwowej” wrażliwości i infrastruktury w ważnych gałęziach przemysłu, takich jak energia i bankowość.

Image

IBM Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne. W ogłoszonej strategii biznesowej firma kładzie nacisk na cloud computing, analitykę biznesową i Big Data, technologie mobilne oraz biznes społecznościowy. Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Firma posiada w Polsce również szereg specjalistycznych centrów, takich jak Centrum Dostarczania Usług i Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa we Wrocławiu, Centrum Dostarczania Usług w Katowicach, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie oraz Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe w Gdańsku.
IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.

Image

Integrated Solutions jest integratorem łączącym świat informatyki i telekomunikacji w taki sposób, aby nasi klienci mogli działać jeszcze efektywniej. Firma dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania ICT z takich obszarów, jak Ujednolicona Komunikacja, bezpieczeństwo IT, sieci LAN, WAN usługi Data Center oraz Infrastructure as a Service i Backup as a Service. Partnerami technologicznymi firmy Integrated Solutions są wiodący światowi dostawcy rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

Image
Labris Networks dostarcza kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa IT, w skład których wchodzą produkty klasy Labris UTM, Labris LOG oraz HARP DDOS Mittigator.

Urządzenia nowej genracji (NextGen) zostały zaprojektowane tak by wykrywać, identyfikować oraz blokować w czasie rzeczywistym wszelkie współczense zagorżenia.  Labris zapewnia „tarczę” sieciom komputerowym, która może być wykorzystana zarówno w dużych jak i małych przedsiębiorstwach.
Firma Labris dostosowuje rozwiązania bezpieczeństwa na miarę ich potrzeb klienta. Indywidualne podejście zapewnia klientom nie tylko Global Support Centre, ale również dostęp do zasobów Cyber Warfare Lab, który odpowiada za wykrywanie i analizowanie zagrożeń typu 0-day. Labris swoimi rozwiązaniami zapewnia ochronę wielu firmom z różnych sektorów takich jak: finansowy, rządowy, energetyczny, telekomunikacyjny, wszędzie, gdzie niezawodność sieci komputerowych odgrywa szczególne znaczenie.
Rozwiązania Labris jako jedne z nielicznych posiadają certyfikację Common Criteria EAL4+, która poświadcza wysoką skuteczność zabezpieczeń.
Firma została założona w 2002 roku jej centrala znajduje się w stolicy Turcji – Ankarze, oddziały firmy rozmieszczone są w krajach Europy Wschodniej, Północnej Afryki oraz Południowej Azji.

Image

Orange Polska – lider na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Największa grupa telekomunikacyjna w Europie Centralnej. Jest częścią światowej grupy telekomunikacyjnej France Telecom.

Image

Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distributor). Oferujemy szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO.

Działamy w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Czarnogóra, Macedonia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria i Białoruś.

Partnerzy

Image

W Deloitte wspólnie pracują dziesiątki tysięcy profesjonalistów na całym świecie, świadcząc klientom usługi obejmujące m.in. usługi: audytu, konsultingu, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem, doradztwa podatkowego oraz doradztwa prawnego. Nad Wisłą jesteśmy obecni do 1990 roku. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom pracowników oraz innowacyjnemu i energicznemu podejściu możemy zaoferować klientom najwyższą jakość i efektywność realizacji prac. Jako jedna z wiodących firm doradczych w kraju świadczymy usługi profesjonalne w całej Polsce, a biura posiadamy w największych miastach, tj.: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu.

Image

ComCERT SA jest polską firmą doradczą działająca na rynku od 2011 roku. Jest pierwszą w Polsce niezależną firmą specjalizującą się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team) na szeroko pojętym rynku przedsiębiorstw
i instytucji, nie związaną z żadnym operatorem telekomunikacyjnym.

Patronat merytoryczny

Image

Misją Instytutu Kościuszki jest działanie na rzecz społeczno-gospodarczego rozwoju i bezpieczeństwa Polski, jako aktywnego członka Unii Europejskiej oraz partnera sojuszu euroatlantyckiego.

Image

(ISC)² jest międzynarodową organizacją non-profit i światowym  liderem w edukacji i certyfikacji specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji.

Image

Działania prowadzone przez Fundację im. Kazimierza Pułaskiego mają na celu m.in. zwiększenie świadomości oraz wykształcenie prawidłowych nawyków zachowania społeczeństwa obywatelskiego poruszającego się w sieci. Program działań obejmuje prowadzenie zajęć edukacyjnych, dzięki którym uwaga przede wszystkim młodych ludzi zostanie zwrócona na zagrożenia i formy przestępstw w cyberprzestrzeni.

Image

Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej „PROIDEA” jest niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. Zespół pasjonatów, najlepszych w kraju profesjonalistów oraz osób czynnych zawodowo z różnych dziedzin informatyki, którzy tworzą Fundację umożliwia zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych poprzez: ogólnopolskie konferencje IT (PLNOG, 4Developers, Confidence, JDD), szkolenia dające uprawnienia do wykonywania zawodu (Cisco, Linux RedHat itd.), szkolenia i warsztaty autorskie.

Patronat medialny

Image
Image
Image
Image