Partnerzy 2023

Patronat Honorowy

Partner Platynowy

Image

F5 (NASDAQ: FFIV) to firma zajmująca się bezpieczeństwem i dostarczaniem aplikacji w środowiskach wielochmurowych oraz umożliwia klientom – w tym największym na świecie przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym, dostawcom usług i rządom – wprowadzanie w życie niezwykłych doświadczeń cyfrowych. Po więcej informacji przejdź do strony f5.com. Śledź @F5 na Twitterze lub odwiedź nasz profil LinkedIn i Facebooku, aby uzyskać więcej informacji na temat F5, jej partnerów i technologii.

Image

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. Zatrudnia ponad 266 tysięcy pracowników w 74 krajach na świecie. Samsung Electronics od 15 lat jest największym producentem Telewizorów. Główne dywizje: MX (mobile), VD (RTV), DA (AGD), sieci (Networks), zdrowie (Health and Medical Equipment) oraz pamięć (Memory). Firma Samsung skupia rozwój swojej technologii na obszarach takich jak AI, 5G i 6G, rozwiązania dla przemysłu samochodowego oraz robotyki. Samsung Electronics w Polsce prowadzi dwa centra badań i rozwoju, które zlokalizowane są w Warszawie i Krakowie oraz fabrykę we Wronkach produkującą najnowocześniejszy sprzęt AGD w tym pralki i lodówki. Drugi rok z rzędu firma Samsung otrzymała tytuł najlepszego pracodawcy w Polsce według Forbes. We wrześniu 2022 roku firma Samsung Electronics ogłosiła, że planuje osiągnięcie neutralności emisyjnej, zarówno w zakresie pośredniej, jak i bezpośredniej emisji CO2 netto, do 2050 roku, przy czym pion produktów planuje osiągnąć swój cel do roku 2030.

Partner Złoty

Image

Dell Technologies to wyjątkowa rodzina firm, która zapewnia niezbędną infrastrukturę dla organizacji, aby budować cyfrową przyszłość, transformować IT i chronić najważniejsze zasoby i informacje. Firma obsługuje klientów każdej wielkości w 180 krajach – od firm zajmujących 98 procent listy Fortune 500 do indywidualnych klientów – dzięki najbardziej wszechstronnemu i innowacyjnemu w branży portfolio od urządzeń krawędziowych, aż po chmurę.

Secfense eliminuje hasła w organizacjach i zastępuje je silnym, bezhasłowym logowaniem (passwordless MFA) i przywraca pełną kontrolę nad zarządzaniem tożsamością. Wprowadzenie passwordless MFA następuje bez kodowania i bez ingerencji w kod aplikacji. Unikalne podejście brokera bezpieczeństwa Secfense rewolucjonizuje sposób w jaki wdrażane są nowe technologie w firmach. Dzięki Secfense firmy mogą zabezpieczać wszystkie, aplikacje uwalniając się od blokad nakładanych przez dostawców rozwiązań IAM.

Image

SecureVisio to polski producent specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od kilkunastu lat tworzy i rozwija nowatorski system bezpieczeństwa IT o nazwie SecureVisio, który automatyzuje, optymalizuje i przyspiesza proces reagowania na najważniejsze cyberzagrożenia. System adresuje kluczowe wyzwania w obszarach inwentaryzacji sieci IT, analizy ryzyka cyberzagrożeń, reagowania na incydenty bezpieczeństwa i podatności systemowe, a także pozwala na skuteczne zarządzanie obszarem danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawymi.

Partner Srebrny

Image

Findia jest przedstawicielem Lloyd’s, światowego lidera ubezpieczeń specjalistycznych. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dla branży IT oraz cyber. Jesteśmy obecni w sześciu krajach Europy środkowej. Findia jest członkiem klastra „CyberMadeInPoland”.

W ING Hubs Poland programujemy się na rozwój i mamy głowy pełne danych! Od 20 lat dostarczamy kompleksowe usługi IT dla ING na całym świecie. Stale poszerzamy portfolio naszych działań o usługi operacyjne, wytyczamy kierunek rozwoju i przeprowadzamy ING przez cyfrową transformację.
Nasze siedziby znajdują się w Katowicach i w Warszawie. W ramach naszych obszarów IT, zajmujemy się bezpieczeństwem IT, usługami zdalnymi i aplikacyjnymi oraz hostingiem.

Image

Orion Instruments koncentruje się na wdrażaniu rozwiązań SIEM, SOAR oraz Threat Intelligence (TIP). Oferujemy tworzenie i dostosowywanie integracji SOAR i TIP z innymi narzędziami bezpieczeństwa, zapewniamy optymalizację procesu wdrożenia, elastyczność usług utrzymania, a także szkolenia, warsztaty oraz wsparcie techniczne. Wdrażamy również unikatowe rozwiązanie do wykrywania, klasyfikacji i maskowania wrażliwych informacji w różnych bazach danych. Firma posiada wiele referencji i zapewnia ekspercką ofertę o wysokiej wartości dodanej. www.orion.pl

Image

PaloAlto jest jednym z czołowych graczy na rynku oprogramowania i sprzętu związanego z bezpieczeństwem sieciowym. Jej produkty i usługi są wykorzystywane na całym świecie do ochrony systemów korporacyjnych, chmur, centrów danych i sieci IoT przed różnorodnymi zagrożeniami cybernetycznymi

Image

Firma Trafford IT powstała w 2012 roku. Od początku specjalizujemy się w technologiach z zakresu cybersecurity. Dostarczamy systemy automatyzowania procesów obsługi incydentów, ochrony przed zaawansowanymi atakami, ochrony baz danych i aplikacji webowych, narzędzia do zarządzania i monitorowania sesji administracyjnych a także systemy analizy, monitorowania i zarządzania sieciami oraz wiele innych. W portfolio Trafford IT znajdują się również usługi MDR oraz zaawansowane usługi w zakresie Incident Response. Firmę tworzą eksperci, którzy wykorzystują swoje kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze cybersecurity, nie tylko w codziennej pracy projektowej, ale także w monitorowaniu trendów i nowych technologii, analizowaniu zagrożeń i cyberataków. Dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszego zespołu, utrzymujemy najwyższe statusy partnerskie wymagane przez producentów, których systemy oferujemy. Z sukcesem zrealizowaliśmy setki projektów dla największych i najbardziej wymagających polskich klientów z sektora bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, finansów czy energetyki, w których bezpieczeństwo danych odgrywa kluczową rolę. Nasze kompetencje, doświadczenie i wiedza pozwoliły nam na wypracowanie własnego Know How, którym dzielimy się z naszymi klientami rekomendując unikalne i autorskie rozwiązania. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w trakcie organizowanych przez nas konferencji, warsztatów i webinariów bowiem nawet najlepsze technologie nie są w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa bez świadomości ich użytkowników. Słuchamy naszych klientów, aktywnie uczestniczymy w rozwiązywaniu napotkanych przez nich problemów, bo wiemy, że jest to najlepsza okazja do oceny funkcjonalności oferowanych przez nas systemów i sprawdzenia się w sytuacjach, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Jesteśmy zgraną drużyną pasjonatów, która chce współdzielić sukces swoich klientów, w myśl zasady, że: „(…) połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” – Henry Ford.

Partner Merytoryczny

Image

NASK jest państwowym instytutem badawczym, którego misją jest poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań, służących rozwojowi sieci teleinformatycznych w Polsce oraz poprawie ich efektywności i bezpieczeństwa. Instytut prowadzi badania naukowe, prace rozwojowe, a także działalność operacyjną na rzecz bezpieczeństwa polskiej cywilnej cyberprzestrzeni. Ważnym elementem działalności NASK jest też edukacja użytkowników oraz promowanie koncepcji społeczeństwa informacyjnego, głównie w celu ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami, związanymi z użytkowaniem nowych technologii.

Partner

Image
ComCERT SA stworzona w 2011 roku przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie cybersecurity. Koncentruje się na usługach określanych jako identyfikacja zagrożeń i incydentów w cyberprzestrzeni, tworzenie i podnoszenie kompetencji zespołów cybersecurity oraz wspiera Klientów w sytuacji zagrożenia i naruszenia ich bezpieczeństwa IT i OT. Spółka stale współpracuje m.in. z największymi podmiotami infrastruktury krytycznej, administracji państwa, sektora finansowego i energetycznego. www.comcert.pl

Image

Specjalizujemy się w tematyce bezpieczeństwa systemów IT, a w szczególności aplikacji (web, mobile, cloud, embedded, IoT, itp.). Od 2003 roku dostarczamy usługi z zakresu:

  • testów i oceny bezpieczeństwa aplikacji,
  • przeglądu kodu,
  • weryfikacji bezpieczeństwa infrastruktury klasycznej i w chmurze,
  • warsztatów oraz szkoleń.

Z naszych usług skorzystały czołowe banki, ubezpieczyciele, operatorzy telekomunikacyjni, a także software-house’y i instytucje administracji publicznej w Polsce i za granicą.

Partner SPOŁECZNOŚCIOWY

Partner Medialny