Partnerzy 2018

Patronat Honorowy

Image
Image
Image
Image

Partner Platynowy

Image

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia blisko 250 000 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma blisko 3200 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych. www.ey.com/pl

Image

FireEye jest liderem w zatrzymaniu występujących w dzisiejszych czasach zaawansowanych ataków cybernetycznych, w oparciu o produkty i usługi z Mandiant in Pulse, nabytych przez FireEye. Dzięki temu partnerstwu firma jest wiodącym w branży dostawcą ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, posiada zdolność do znalezienia i powstrzymania ataków na każdym etapie ataku. Kiedy włamania są udane, połączenie inteligencji człowieka i technologii pomaga organizacjom wykryć zagrożenie i skutecznie im zapobiec, zanim cyberprzestępcy osiągną swój cel. FireEye ma ponad 2500 klientów w ponad 65 krajach, w tym ponad 150 z listy Fortune 500.

Image

Microsoft (Nasdaq „MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Inteligent Cloud) oraz inteligentnej krawędzi (Inteligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są fundamentem dla innych do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft i konkurują globalnie.

Image

RSA jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w najbardziej krytycznych elementach solidnej strategii bezpieczeństwa. Rozwiązania RSA umożliwiają wykrywanie i rozpoznanie zaawansowanych zagrożeń, ich identyfikację oraz analizę, zapewniają kompleksową ochronę i analizę całego ruchu sieciowego, dają klientom pełny obraz tego co dzieje się w ich sieci; umożliwiają potwierdzanie i zarządzanie tożsamością oraz zapobiegają kradzieży własności intelektualnej, oszustwom internetowym i cyberprzestępczości.

Partner Złoty

Image

Cofense™ jest wiodącym dostawcą rozwiązań obrony przed phishingiem dla organizacji obawiających się najpopularniejszego obecnie rodzaju ataku — spear phishing. Opierająca się na informacjach platforma Cofense zamienia pracowników w aktywną linię obrony umożliwiając im identyfikowanie, zgłaszanie i zapobieganie atakom typu spear phishing i „drive-by” oraz wykorzystującym złośliwe oprogramowanie. Nasze otwarte podejście umożliwia łatwą integrację Cofense z systemami zabezpieczeń, co zapewnia widoczne usprawnienie procesu decyzyjnego organizacji w kwestii bezpieczeństwa. Klienci Cofense należą do przemysłów obronnego, produkcyjnego i energetycznego, branży usług finansowych oraz opieki zdrowotnej. Poza tym, naszymi klientami jest 1000 globalnych organizacji, które zrozumiały, że zmiana zachowań użytkowników pozwoli poprawić bezpieczeństwo i reakcje na wydarzenia oraz zmniejszyć ryzyko narażenia.

Image

Fidelis Cybersecurity to firma która tworzy i rozwija platformę Fidelis Elevate, służącą do automatycznego wykrywania i reagowania na zagrożenia w sieci. Platforma Fidelis Elevate znacząco zwiększa skuteczność pracy zespołów bezpieczeństwa, poprzez dostarczanie kompleksowej widoczności sieciowej, inteligentnych metod zwodzenia atakujących (ang. Deception), mechanizmów weryfikacji alertów oraz automatyzacji odpowiedzi na zagrożenia. Fidelisowi ufają największe światowe Organizacje: sektor Finansowy, Medyczny, Rządowy (w tym Departament Obrony Stanów Zjednoczonych i NATO) czy firmy tworzące technologię i oprogramowanie. Dowiedz się więcej na: https://www.fidelissecurity.com

Image

Firma Matic SA działa na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług oraz rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarach obronności i bezpieczeństwa Państwa. W szczególności, nasza oferta skierowana jest do sektora administracji publicznej, resortów mundurowych oraz przedsiębiorstw działających w strategicznych sektorach gospodarki. Możemy z dumą powiedzieć, że aktywnie uczestniczymy i wspieramy procesy transformacji technologicznej polskich przedsiębiorstw i instytucji państwowych.

Image

Skybox Security – to modułowy system zarządzania cyberbezpieczeństwem koncentrujący się na analizie i wizualizacji powierzchni ataku, pozwalający odnajdywać odsłonięte ścieżki ataku możliwe do wykorzystania przez atakujących oraz dzięki temu właściwie kierować działaniami naprawczymi. Wyróżnia się analizą opartą o dokładny model sieci, sprawdzoną skalowalnością, szerokim wsparciem urządzeń sieciowych, wieloetapowymi symulacjami ścieżek ataków oraz podejściem opartym o ocenę ryzyka.

Image

Symantec to światowy lider w zakresie ochrony przed zagrożeniami świata cyfrowego. Istniejąca od 1982 roku firma jest największym na świecie dostawą rozwiązań przed szkodliwym oprogramowanie, wirusami, ochroną urządzeń, sieci Internet, poczty elektroniczej oraz danych i informacji. Kilkaset tysięcy firm korzysta z oprogramowania Symantec, a ponad 50 milionów użytkowników indywidualnych chroni swoje komputery, tożsamość cyfrową i cenne informacja za pomocą naszego oprogramowania. W epoce chmury obliczeniowej Symantec dostarcza zintegrowaną platformę do obrony przed cyberprzestępcami dającą kompleksową ochronę przed cyfrowymi zagrożeniami.

Partner

Image
W ciągu ostatnich kilkunastu lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i Wasze zaufanie, a Wy – naszą niesłabnącą sympatię :). Konta na Allegro posiada 20 milionów Polaków, a miesięcznie na platformie pojawia się 55 mln ofert i zawieranych jest 14 mln transakcji. Allegro notuje 224 mln wizyt w miesiącu i 3,5 mld odsłon. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwamy w zespole blisko 1300 pracowników. Korzystacie z naszych rozwiązań bardzo intensywnie, już nie tylko przez komputery, ale również na smartfonach i tabletach – 50 proc. ruchu na Allegro pochodzi z urządzeń mobilnych

Image

ComCERT SA jest polską firmą doradczą działająca na rynku od 2011 roku. Jest pierwszą w Polsce niezależną firmą specjalizującą się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team) na szeroko pojętym rynku przedsiębiorstw i instytucji, nie związaną z żadnym operatorem telekomunikacyjnym. Więcej informacji na stronie: www.comcert.pl

Image

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) jest wiodącym dostawcą rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla korporacji i rządów na całym świecie. Jego rozwiązania chronią klientów przed atakami cybernetycznymi piątej generacji, zapewniając najlepsząw branży szybkość wykrywania złośliwego oprogramowania, oprogramowania ransomware i innych ukierunkowanych ataków. Check Point oferuje wielopoziomową architekturę bezpieczeństwa poprzez nową zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami Gen V, która zapewnia bezpieczeństwo sieci, środowisk chmurowych oraz urządzeń mobilnych przed wszystkimi znanymi atakami w połączeniu z najbardziej kompleksowym i intuicyjnym systemem zarządzania. Check Point chroni ponad 100 000 organizacji każdej wielkości.

Image

CQURE jest dostawcą najwyższej jakości usług w zakresie cyberbezpieczeństwa. Eksperci CQURE specjalizują się w zabezpieczaniu infrastruktury IT, zaawansowanych i wyspecjalizowanych testach penetracyjnych, kontrolowanych cyberatakach, informatyce śledczej, konsultingu, audytach oraz innych usługach doradczych. Firma zajmuje się także szkoleniami z bezpieczeństwa IT dla specjalistów na różnych poziomach zaawansowania oraz realizuje programy zwiększające świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa, również wśród managerów wyższego szczebla. Oferta szkoleniowa CQURE składa się z ponad czterdziestu kursów, a część z nich od października 2016 roku jest dostępna online. Eksperci CQURE regularnie dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą na renomowanych międzynarodowych konferencjach, otrzymując nagrody dla najlepszych prelegentów. CQURE posiada oddziały w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Współpracuje z klientami z całego świata, począwszy od małych przedsiębiorstw aż po globalne korporacje i organizacje rządowe. Kolejnym aspektem wyróżniającym CQURE na rynku usług cyberbezpieczeństwa jest to, że jako jedna z nielicznych firm posiada dostęp do kodu źródłowego Windows. Nieustannie prowadzi prace badawczo-rozwojowe, podczas których eksperci tworzą coraz to nowe narzędzia. Wszystko to pozwala zapewniać najwyższą jakość usług i najaktualniejsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Image

Forcepoint powstała na początku 2016 roku z połączenia trzech spółek: Websense, Raytheon Cyber Products i Stonesoft. Obecnie w portfolio produktowym firmy Forcepoint znajdująsię następujące rozwiązania: – produkty należące wcześniej do marki Websense – zintegrowane systemy zabezpieczające najważniejsze kanały komunikacyjne przedsiębiorstwa czyli Web i pocztę elektroniczną oraz rozwiązania chroniących dane przed wyciekiem (DLP – Data Leakage Prevention). – Forcepoint Next Generation Firewall – Forcepoint Insider Threat oraz User and Entity Behavior Analitics – rozwiązania, które analizujązachowania użytkowników i wychwytują wszelkie odchylenia. Kontakt: Forcepoint Poland Tel. 022 5480 100

Image

Gigamon is leading the convergence of network and security operations to reduce complexity and increase efficiency of the security stack. The Company’s GigaSECURE® Security Delivery Platform is a next generation network packet broker purpose-built for security that helps organizations make threats more visible – across cloud, hybrid and on-premises environments, deploy resources faster and maximize the performance of security tools. Global 2000 companies and government agencies rely on Gigamon solutions to stop tool sprawl and save costs.

Image

Magnet Forensics jest globalnym liderem rozwoju rozwiązań informatyki śledczej, które gromadzi i analizuje elektroniczny materiał dowodowy z komputerów, smartfonów i tabletów. Magnet Forensics wspiera specjalistów informatyki śledczej walczyć z przestępczością i wzmacniać bezpieczeństwo narodowe od 2011 roku.

Image

Mediarecovery specjalizuje się w budowie systemów bezpieczeństwa opartych o polityki GRC, łączy obszary biznesowe z informatycznymi w celu zabezpieczenia ciągłości działań przedsiębiorstwa w momencie wystąpienia incydentu. Wdraża rozwiązania IT, skracające czas wykrycia zagrożenia, reakcji, jak i remediacji poincydentalnej. Mocną stroną firmy jest również informatyka śledcza z największym w tej części Europy laboratorium informatyki śledczej, w którym prowadzone są analizy w zakresie poszukiwania dowodów elektronicznych. Laboratorium świadczy także usługi odzyskiwania i utylizacji danych. Mediarecovery jest autoryzowanym partnerem wiodących firm z branży security IT i computer forensic, m.in. Guidance Software, RSA, Griffeye, Magnet Forensic. Firma posiada Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia, potwierdzające zdolność do bezpiecznego przetwarzania informacji niejawnych opatrzonych klauzulą tajne i poufne. www: http://mediarecovery.pl/

Image

Angażujemy się w pomoc organom ścigania, wojsku i rządom w obszarze radzenia sobie z wyzwaniami mobile foreniscs. Stale wprowadzamy innowacje mające na celu wsparcie w zwalczaniu zagrożeń związanych z dronami, samochodami oraz pozyskiwaniem danych z Internetu Rzeczy.
Relacje oparte na zaufaniu – Nasi klienci znajdująsię w czołówce prewencji kryminalnej i utrzymywania pokoju – w ponad 100 krajach. Ciężko pracujemy, aby zdobyć zaufanie klientów dzięki naszym produktom, szkoleniom i wsparciu.
Kompletny zestaw narzędzi kryminalistycznych – Nasz „ekosystem” narzędzi można dostosowywać– są to narzędzia dla użytkowników z pierwszej linii, ekspertów laboratoryjnych i liderów, którzy wymagają raportowania funkcjonalności.

Image

Orion Instruments Polska koncentruje sięna rozwiązaniach klasy SIEM oraz wdrażaniu systemów zarządzania, pomiaru i orkiestracji zadań z dziedziny bezpieczeństwa (SOAR) w tym kwalifikacji incydentów bezpieczeństwa, ich segregacji i eskalacji, wychwytywania i badania zagrożeń oraz podejmowania działańnaprawczych. Firma zapewnia ekspercką ofertę o wysokiej wartości dodanej, a oferowane rozwiązania są implementowane przez doświadczonych i certyfikowanych architektów systemowych z dopuszczeniem do informacji niejawnej. www.orion.pl

Image
Zespół Team Cymru jest organizacją non-profit z siedzibą w Illinois w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy grupą technologów, którzy za cel stawiają sobie zadanie  uczynić Internet bardziej bezpiecznym. Współpracujemy ściśle ze społecznościami, które działają na rzecz bezpieczeństwa internetowego, a także ze wszystkimi innymi organizacjami, które we współczesnym świecie są połączone z Internetem i wreszcie ze wszystkimi, którzy potrzebują pomocy w celu zapewnienia, że ich sieci pozostają bezpieczne.

Partner EXPO

Image

4Sync Solutions jest Dystrybutorem z wartością dodaną produktów IT Security. Naszym celem jest dodawanie wartości merytorycznej i biznesowej w dystrybucji rozwiązań bezpieczeństwa IT. Technologie znajdujące się w naszym portfolio to czołówka światowych rozwiązań z zakresu ochrony przed włamaniami, malware, wyciekiem danych, kontroli dostępu, szyfrowania czy mitygacji ataków DDoS. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i integracji tych produktów oraz wykwalifikowany zespół, umożliwia współpracującym z nami Partnerom oferowanie szerokiemu gronu odbiorców skutecznych mechanizmów zapewniających integralność, poufność i ciągłość pracy systemów informatycznych.

Image
Firma Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. Arrow ECS zapewnia Partnerom handlowym pełną gamę usług w całym cyklu ich działań – od wstępnych konsultacji, poprzez planowanie, projektowanie, aż po wdrożenie i opiekę posprzedażową. Nasz zespół konsultantów technicznych oferuje doradztwo i pomoc techniczną, zapewniając, iż nasze rozwiązania spełnią oczekiwania odbiorców.
Image
DFLabs jest pionierem w dziedzinie orkiestracji, automatyzacji i odpowiedzi na cyberincydenty (SOAR). Platforma DFLabs IncMan pozwala zespołom CSIRT i SOC na zarządzanie, pomiary i orkiestrację operacji bezpieczeństwa w tym kwalifikację incydentów, ich segregację i eskalację, wychwytywanie i badanie zagrożeń oraz podejmowanie działań naprawczych. Osoby tworzące zespół zarządzający firmy DFLabs cieszą się wysokim uznaniem w branży ze względu na wkład w powstanie i rozwój standardów takich jak ISO 27043 i ISO 30121. www.dflabs.com
Image

Grupa DEKRA w Polsce to część międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie –światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. Dzięki wiedzy doświadczonych ekspertów oraz zgromadzonemu know-how, Grupa DEKRA w Polsce usługi eksperckie dla wszystkich branż, w tym specjalistyczne audyty i szkolenia w obszarze bezpieczeństwa danych, w tym osobowych, audyty procesów i standardów, certyfikacjęsystemów zarządzania, badania i certyfikację wyrobów, certyfikacjęosób oraz inspekcje i nadzory techniczne, rzeczoznawstwo oraz nadzory inwestycyjne. www.dekra.pl

Image

Digital Shadows umożliwia organizacjom zarządzanie ryzykiem cyfrowym poprzez identyfikowanie i eliminowanie zagrożeń dla ich biznesu i marki. Monitorujemy ryzyko cyfrowe w najszerszym zakresie źródeł danych w otwartej, głębokiej i ciemnej sieci, aby dostarczać dostosowane do indywidualnych potrzeb informacje o zagrożeniach, kontekstowe i możliwe do zastosowania opcje zaradcze, które umożliwiają zespołom bezpieczeństwa bardziej wydajne i wydajne działania. Nasi klienci mogą skupić się na rozwijaniu podstawowej działalności, wiedząc, że są chronieni, jeśli ich dane są narażone, jeśli pracownicy lub osoby trzecie narażą ich na ryzyko lub jeśli ich marka jest niewłaściwie używana. Digital Shadows zyskały miano Lidera w nowej fali 2018 Forrester New Wave w zakresie cyfrowej ochrony przed ryzykiem. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.digitalshadows.com.

Image

Światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii ICT dla operatorów, przedsiębiorstw oraz użytkowników, które są wykorzystywane w ponad 170 krajach. Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości produktów. Wspiera ona także rozwój społeczeństwa informacyjnego oraz współpracuje z licznymi partnerami. Dzięki inwestycjom w R&D oraz strategii zorientowanej na klienta, Huawei tworzy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne typu end-to-end, umożliwiając klientom przewagę konkurencyjną w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej oraz cloud computingu.

Image

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizująca sięw dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Pomagamy firmom i instytucjom tworzyć środowiska pracy w sposób gwarantujący wysoką PRODUKTYWNOŚĆ poprzez wykorzystanie optymalnie dobranych rozwiązać Cloud w modelu public, private oraz hybrid. Posiadamy tytuł Microsoft Gold Partner w wielu kompetencjach. Ponad 400 tys. użytkowników pracuje w dostarczonych przez nas usługach Microsoft Public Cloud. Zmigrowaliśmy 200 tys. kont pocztowych do usługi Office 365. Dbamy o BEZPIECZEŃSTWO informacji, użytkowników i infrastruktury Klientów na najwyższym możliwym poziomie, dzięki unikalnym kompetencjom naszych ekspertów oraz wykorzystaniu najlepszych na rynku rozwiązań.

Image

Phonexia przekształca głos w wiedzę dzięki innowacyjnym technologiom analizy mowy i biometrii głosu. Phonexia Speech Engine jest pierwszym na rynku, który wykorzystuje wyłącznie głębokie sieci neuronowe, aby zapewnić niezwykle dokładne i szybkie wyniki. Phonexia Speech Platform składa szeroką gamę technologii mowy w jedną, wysoce modułową platformę, którąmożna łatwo zintegrować z innymi rozwiązaniami. Innowacje Phonexia są dostępne za pośrednictwem sieci partnerów integracyjnych. Jako uniwersytecki spin-off, Phonexia od 2006 roku dostarcza swoje technologie do call center, instytucji finansowych i agencji bezpieczeństwa w ponad 60 krajach.

Image

Specjalizujemy się w tematyce bezpieczeństwa systemów IT, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa aplikacji (web, mobile, cloud, embedded, IoT, blockchain i innych). Dostarczamy usług konsultingowych takich jak: testy i oceny bezpieczeństwa aplikacji przeglądy kodu weryfikacja bezpieczeństwa infrastruktury klasycznej i „w chmurze” warsztaty i szkolenia. Nasza firma działa od 2003 roku. W tym okresie z naszych usług skorzystały czołowe banki, ubezpieczyciele, operatorzy telekomunikacyjni, developerzy a także instytucje administracji publicznej w Polsce i za granicą.

Partner merytoryczny

Image

APWG to międzynarodowa organizacja skierowana na zwalczanie phishingu, jest stowarzyszeniem branżowym skupiającym się na ujednoliceniu globalnej reakcji na cyberprzestępczość. Organizacja zapewnia forum dla osób reagujących i zarządzających cyberprzestępczością w celu omówienia kwestii phishingu i cyberprzestępczości, rozważenia potencjalnych rozwiązań technologicznych, dostępu do zasobów logistyki danych dla aplikacji cyberbezpieczeństwa, kultywowania uniwersyteckiej społeczności badawczej zajmującej się cyberprzestępczością oraz doradzania rządowi, przemysłowi, organy ścigania i organizacje traktatowe na temat charakteru cyberprzestępczości.

Image

Nazwa stowarzyszenie jest skrótem od CYbersecurity and cybrecrime Advisors Network. To międzynarodowe stowarzyszenie non-profit powstałe w 2015 roku, z siedzibą w Paryżu. Celami stowarzyszenia jest wzmocnienie cyberbezpieczeństwa i zwalczanie cyberprzestępczości poprzez multidyscyplinarne podejście oparte na wzajemnym zaufaniu pomiędzy jego członkami oraz na komplementarności ich profili i doświadczeń. CyAN to jednocześnie think-tank chcący przyczynić się do zdefiniowania, rozwoju, dystrybucji i publikacji pojęć doktryn i standardów zgodnie z ambicjami na rzecz bezpieczniejszego świata. Stanowi źródło rozwiązań skierowanych do krajowych organów publicznych i instytucji międzynarodowych w obszarach cyberbezpieczeństwa i zwalczania cyberprzestępczości (zmiany legislacyjne i regulacyjne, partnerstwo, najlepsze praktyki). CyAn wychodzi z założenia, że wzmocnienie cyberbezpieczeństwa i zwalczanie cyberprzestępczości nie jest celem samym w sobie, ale przyczynia się do osobistego rozwoju i dobrobytu naszych społeczeństw.

Partner Capture The Flag (CTF)

Partner Społecznościowy

Patronat medialny

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image