Partnerzy 2016

PATRONAT HONOROWY

Image
Image
Image
Image
Image

Partner Platynowy

Image

FireEye jest liderem w zatrzymaniu występujących w dzisiejszych czasach zaawansowanych ataków cybernetycznych, w oparciu o produkty i usługi z Mandiant i nPulse, nabytych przez FireEye. Dzięki temu partnerstwu firma jest wiodącym w branży dostawcą ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, posiada zdolność do znalezienia i powstrzymania ataków na każdym etapie ataku. Kiedy włamania są udane, połączenie inteligencji człowieka i technologii pomaga organizacjom wykryć zagrożenie i skutecznie im zapobiec, zanim cyberprzestępcy osiągną swój cel. FireEye ma ponad 2500 klientów w ponad 65 krajach, w tym ponad 150 z listy Fortune 500.

Image

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów, klientów instytucjonalnych i komercyjnych także instytucji publicznych. Posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno usług z zakresu cyberbezpieczeństwa, zestawu bezpiecznych aplikacji, systemu operacyjnego, infrastruktury, platformy programistycznej przeznaczonych do pracy w modelu „on – premise” oraz w chmurze. Rozwiązania dla administracji publicznej łączą w sobie technologiczną innowacyjność i praktyczną wiedzę o procesach oraz wymogach regulacyjnych i bezpieczeństwa. Więcej na: Microsoft PolskaMicrosoft Government

Partner Złoty

Image

Integrated Solutions jest integratorem łączącym świat informatyki i telekomunikacji . Należy do największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – Grupy Kapitałowej Orange Polska. Zapewnia to dostęp do kompetencji, zasobów i doświadczeń Orange Polska, gwarantując swobodę działania operacyjnego, wiarygodność oraz stabilność finansową.

Image

Intel Security mocno koncentruje się na rozwoju zapobiegawczych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń i usług chroniących systemy, sieci oraz urządzenia mobilne, mających zastosowanie biznesowe i prywatne na całym świecie. Intel Security łączy w sobie doświadczenie i wiedzę firmy McAfee z innowacyjną i potwierdzoną wydajnością firmy Intel, aby bezpieczeństwo stało się kluczowym elementem każdego rozwiązania informatycznego na dowolnej platformie sprzętowej. Misją Intel Security jest zapewnienie każdemu użytkownikowi bezpieczeństwa pracy i poruszania się w cyfrowym świecie. www.intelsecurity.com

Image

Orange Polska jest częścią Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, działającego w 29 krajach, gdzie obsługuje 247 mln klientów. Orange jest również jednym ze światowych liderów w zakresie usług telekomunikacyjnych, świadczonych pod marką Orange Business Services, na rzecz  międzynarodowych przedsiębiorstw.

Image

Orion Instruments Polska – Jesteśmy obecni na rynku od 26 lat. Specjalizujemy się w rozwiązaniach klasy SIEM, monitoringu baz danych i aplikacji, monitoringu ryzyka, wdrażaniu systemów SOAR (Security Operations, Analytics and Reporting) i SOC (Security Operations Center). Dysponujemy własnym laboratorium SIEM/SOC, w którym przeprowadzamy działania testowe i badawczo-rozwojowe; jesteśmy w stanie zarówno zasymulować warunki panujące w środowisku klienta na etapie poprzedzającym wdrożenie, jak i odtwarzać problemy oraz rozwiązywać je u siebie. Prowadzimy autorskie szkolenia z zakresu SIEM/SOC (www.orion.pl/szkolenia). Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych (często bardzo złożonych) projektów i udanych wdrożeń w zakresie SIEM, SOAR, SOC, tak w Polsce jaki i za granicą. Od roku 2005 posiadamy certyfikat ISO 9001:2009 w zakresie: dostawy sprzętu, oprogramowania i usług serwisowych w zakresie infrastruktury informatycznej, usług i doradztwa związanego z prawidłowym funkcjonowaniem systemów informatycznych.

Image

RSA jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w trzech najbardziej krytycznych elementach solidnej strategii bezpieczeństwa. Są to: szybka reakcja i wykrywanie, kontrola dostępu na poziomie użytkownika i zarządzanie ryzykiem biznesowym.
Zaawansowane rozwiązania RSA umożliwiają wykrywanie i rozpoznanie zaawansowanych zagrożeń, ich identyfikację oraz analizę, zapewniają kompleksową ochronę i analizę całego ruchu sieciowego, dają klientom pełny obraz tego co dzieje się w ich sieci; umożliwiają potwierdzanie i zarządzanie tożsamością oraz zapobiegają kradzieży własności intelektualnej, oszustwom internetowym i cyberprzestępczości.
Proponowane przez RSA rozwiązania i usługi bezpieczeństwa, zmniejszają ryzyko i dają pewność, że organizacja chroni to, co najważniejsze.
RSA dostarcza rozwiązania na całym świecie do ponad 300 tys. klientów i współpracuje z ponad 1000 partnerami.
Dzięki strategii Business-Driven Security RSA umożliwia organizacjom różnej wielkości, uzyskanie przewagi konkurencyjnej poprzez zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.
RSA pomaga światowym organizacjom w rozwiązywaniu ich najbardziej złożonych wyzwań związanych z bezpieczeństwem.
www.rsa.com

Partner

Image

Istniejemy od 1999 roku, kiedy holenderski przedsiębiorca Arjan Bakker założył serwis aukcyjny Allegro. Przyjmuje się, że wtedy rozpoczął się polski e-commerce. Od początku przyświeca nam ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online.
W ciągu ostatnich kilkunastu lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i Wasze zaufanie, a Wy – naszą niesłabnącą sympatię 🙂 W lipcu 2003 zdobyliśmy także nasz najważniejszy milion – pierwszy milion Allegrowiczów. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników. Dużo, ale wciąż rośniemy 🙂 a Allegro wciąż się zmienia.
 Choć zaczynaliśmy jako serwis aukcyjny, to dziś ponad 85 procent kupowanych przedmiotów to rzeczy nowe i sprzedawane po stałej ustalonej cenie. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się blisko 760 tysięcy przedmiotów.
 Pilnie słuchamy Waszych opinii i sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami naszego serwisu. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwamy w zespole 1400 pracowników, którzy pracują w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. 

Image

Firma Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej.
Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami światowymi mamy możliwość oferowania innowacyjnych rozwiązań wzbogaconych o imponujący zakres usług eksperckich oraz szkoleń informatycznych.
Arrow ECS zapewnia Partnerom handlowym pełną gamę usług w całym cyklu ich działań – od wstępnych konsultacji, poprzez planowanie, projektowanie, aż po wdrożenie i opiekę posprzedażową. Nasz zespół konsultantów technicznych oferuje doradztwo i pomoc techniczną, zapewniając, iż nasze rozwiązania spełnią oczekiwania odbiorców.

Image

Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne, bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich, usługach i infrastrukturze teleinformatycznej. Działając w 13 lokalizacjach, Spółka obsługuje klientów lokalnych, zarówno przedsiębiorstwa, jak też jednostki i instytucje administracji samorządowej.
Asseco Data Systems S.A. dysponuje unikalną w sektorze informatycznym wiedzą ekspercką oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem blisko tysiąca ekspertów i specjalistów IT co pozwala być wiarygodnym partnerem w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu systemów informatycznych oraz specjalistycznych usług.

Image

Atende to jedna z czołowych firm branży IT w Polsce. Od ponad 25 lat dbamy o rozwój biznesu klientów w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. W trosce o ich sukces firma z powodzeniem wdrażamy innowacyjne oprogramowanie oraz najwyższej klasy rozwiązania informatyczne. Nie boimy się sięgać po wyjątkowo trudne i technologicznie złożone projekty. W naszej ofercie znajdują się m.in. rozwiązania z zakresu budowy centrów danych, cloud computing, integracji teleinformatycznej, systemów dla administracji publicznej oraz energetyki, a także bezpieczeństwa.

Więcej: www.atende.pl

Image

ComCERT SA jest polską firmą doradczą działająca na rynku od 2011 roku. Jest pierwszą w Polsce niezależną firmą specjalizującą się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team) na szeroko pojętym rynku przedsiębiorstw i instytucji, nie związaną z żadnym operatorem telekomunikacyjnym. Więcej informacji na stronie: www.comcert.pl

Image

Security Division Cybercom Poland to zespół ekspertów, wyspecjalizowany w obszarze monitorowania bezpieczeństwa w organizacji. W ramach świadczonych usług Managed Security Services (MSS) jesteśmy w stanie kompleksowo i wielopoziomowo zaudytować organizację, a także wspólnie z klientem zaplanować oraz wdrożyć właściwe normy i procedury bezpieczeństwa
Cybercom Poland to ponad 200 inżynierów w Łodzi i Warszawie oraz ponad 1000 osób na całym świecie. Jesteśmy zwinną organizacją technologiczną działającą w obszarach Security, Automotive, Telecom R&D czy Digital. Razem zmieniamy jutro poprzez innowacyjne projekty w sektorze przemysłowym (IoT). Wspólnie kształtujemy świat dostarczając dedykowane rozwiązania IT naszym klientom z całego świata. www.Cybercom.pl

Image
DGT to polska firma, od 25 lat produkująca systemy łączności. Jej podstawowym atutem jest elastyczne integrowanie wielu systemów łączności, które nie są zestandaryzowane ze względu na odmienne koncepcje technologiczne.
DGT rozwija nowe systemy do zastosowania w obronie cyberprzestrzeni.
Jest to np. platforma analityczna DGT RMP Platform. To urządzenie o uniwersalnych zastosowaniach związanych z analizowaniem ruchu w sieciach światłowodowych oraz pozyskiwaniem danych.
Innym z rozwiązań jest Mobilny Integrator Radiowy, który pomaga błyskawicznie zorganizować centrum dowodzenia, integrujące wszelkich dostępnych radiowych środków łączności.
Aplikacja dla smartfonów – DGT PTT Connect umożliwia smartfonom komunikowanie się w zintegrowanej sieci radiokomunikacyjnej.
DGT świadczy usługi klientom mundurowym i cywilnym. Elastyczne dopasowanie systemów do wymagań klienta, negocjowana długość serwisu gwarancyjnego, błyskawiczna reakcja na ewentualną usterkę i niska cena, to najważniejsze zalety oferty DGT.
Image

„Już od ponad 25 lat F-Secure chroni dziesiątki milionów ludzi na całym świecie przed zagrożeniami cyfrowymi. Wielokrotnie nagradzane produkty zabezpieczają konsumentów i przedsiębiorstwa przed oprogramowaniem typu ransomware jak również zaawansowanymi cyberatakami. Eksperci ds. zabezpieczeń z F-Secure uczestniczyli w większej liczbie dochodzeń związanych z cyberprzestępczością niż pracownicy jakiejkolwiek innej firmy na rynku, a jej rozwiązania są sprzedawane na całym świecie przez ponad 200 operatorów i tysiące resellerów.  

Firma F-Secure powstała w 1988 roku i jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu NASDAQ OMX Helsinki Ltd.” www.f-secure.pl

Image

Aby dotrzeć do innej osoby w Internecie, trzeba wpisać adres do komputera – nazwę lub numer. Ten adres musi być unikalny, komputery odnajdują je wzajemnie. Internet Corporation for Assigned Names i Numerów (ICANN) pomaga koordynować i wspierać te unikalne identyfikatory. ICANN jest organizacją non-profit, przedsiębiorstwem użyteczności publicznej, a wraz z jej światową społecznością pomaga utrzymywać Internet bezpieczny, stabilny i współdziałający.

Image

Instytut Kościuszki jest niezależnym, pozarządowym instytutem naukowo-badawczym – think tank – o charakterze non profit, założonym w 2000 r. Misją Instytutu Kościuszki jest działanie na rzecz społeczno-gospodarczego rozwoju i bezpieczeństwa Polski, jako aktywnego członka Unii Europejskiej oraz partnera sojuszu euroatlantyckiego. Instytut Kościuszki pragnie być liderem pozytywnych przemian, tworzyć i przekazywać najlepsze rozwiązania dla Polski i Europy, a także dla sąsiadujących krajów budujących państwo prawa, społeczeństwo obywatelskie i gospodarkę wolnorynkową. Opracowania Instytutu były i są podstawą zarówno ważnych reform legislacyjnych, jak i merytorycznym wsparciem dla bieżącej działalności osób podejmujących strategiczne decyzje.
Od 2011 roku Instytut Kościuszki realizuje projekt „Cel: Cyberbezpieczeństwo”, który jest odpowiedzią na potrzebę zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania w cyberprzestrzeni państwa, podmiotów komercyjnych i obywateli. Instytut Kościuszki współpracuje w tym obszarze z kompetentnymi instytucjami państwowymi  w Polsce m.in.: Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji, Biurem Bezpieczeństwa Narodowego, Najwyższą Izba Kontroli, tworząc ekspertyzy, raporty i propozycje legislacyjne.

Image
Stowarzyszenie ISACA liczy 95 tysięcy członków w 160 krajach i jest wiodącą ogólnoświatową organizacją dostarczającą wiedzę, certyfikaty, rzecznictwo i edukację w zakresie pewności i bezpieczeństwa systemów informatycznych, nadzoru informatycznego i zarządzania IT w przedsiębiorstwach i jednostkach sektora finansów publicznych, a także ryzyka i zgodności z przepisami prawa w obszarze IT. ISACA organizuje także społeczność osób zainteresowanych tymi zagadnieniami.
Image
Stowarzyszenie ISACA liczy 95 tysięcy członków w 160 krajach i jest wiodącą ogólnoświatową organizacją dostarczającą wiedzę, certyfikaty, rzecznictwo i edukację w zakresie pewności i bezpieczeństwa systemów informatycznych, nadzoru informatycznego i zarządzania IT w przedsiębiorstwach i jednostkach sektora finansów publicznych, a także ryzyka i zgodności z przepisami prawa w obszarze IT. ISACA organizuje także społeczność osób zainteresowanych tymi zagadnieniami.
Image

Celem ISSA Polska — stowarzyszenia do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych jest krzewienie wiedzy na temat bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz promowanie zasad i praktyk, które zapewniają poufność, integralność, niezaprzeczalność i dostępność zasobów informacyjnych, a także promowanie i rozwój swoich członków poprzez podnoszenie ich umiejętności zawodowych związanych z ochroną systemów informacyjnych, a w szczególności poprzez:

  • dostarczanie wiedzy związanej z tematyką szeroko pojętego bezpieczeństwa systemów informacyjnych,
  • edukację i promowanie standardów dotyczących bezpieczeństwa systemów informacyjnych,
  • opiniowanie wydarzeń i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów informacyjnych,
  • propagowanie potrzeby bezpieczeństwa systemów informacyjnych.

Głównym celem ISSA Polska — stowarzyszenie do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych jest promowanie zasad i praktyk, które zapewnią poufność, integralność i dostępność zasobów informacyjnych. Aby osiągnąć ten cel, członkowie stowarzyszenia muszą spełniać najwyższe kryteria etyczne. W związku z tym ISSA Polska ustanawia Kodeks Etyki, którego przestrzeganie jest warunkiem koniecznym członkostwa w stowarzyszeniu.
Więcej na http://www.issa.org oraz http://issa.org.pl

Image

Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej „PROIDEA” jest niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. Zespół pasjonatów, najlepszych w kraju profesjonalistów oraz osób czynnych zawodowo z różnych dziedzin informatyki, którzy tworzą Fundację umożliwia zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych poprzez: ogólnopolskie konferencje IT (PLNOG, 4Developers, Confidence, JDD), szkolenia dające uprawnienia do wykonywania zawodu (Cisco, Linux RedHat itd.), szkolenia i warsztaty autorskie.

Patronat medialny

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image