Partnerzy 2020

Patronat Honorowy

Partner Platynowy

Image

FireEye to firma zajmująca się bezpieczeństwem informatycznym, skoncentrowana na wykrywaniu najbardziej zaawansowanych i inteligentnych zagrożeń. Oferowane przez FireEye rozwiązania stanowią zintegrowaną platformę, łączącą unikalną i innowacyjną technologię, zaawansowane i szczegółowe informacje o możliwych zagrożeniach oraz doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo informatyczne staje się prostsze i łatwiejsze – FireEye jest naturalnym rozszerzeniem istniejących procesów i wykorzystywanych rozwiązań, umożliwiając maksymalną zaawansowaną ochronę przed cyberatakami oraz sprawdzone i kompleksowe procedury i techniki działań na wypadek realnego zagrożenia. FireEye to ponad 7900 klientów w 103 krajach, w tym ponad 50% firm z listy Forbes Global 2000.

Partner Złoty

Image

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa dla rządów i korporacji na całym świecie. Od 1993 roku wyposaża Klientów w bezkompromisową ochronę przeciw wszystkim typom zagrożeń, przy jednoczesnej konsolidacji i obniżaniu kosztów. Rozwiązania Check Point chronią klientów przed cyberatakami dzięki najlepszej na rynku wykrywalności złośliwego oprogramowania, ransomware i innych typów ataków. Check Point oferuje wielopoziomową architekturę, która chroni firmowe usługi w chmurze, sieci oraz urządzenia mobilne. Co więcej, posiada najbardziej wszechstronny i intuicyjny panel sterowania bezpieczeństwem.

Image

Splunk Inc. (NASDAQ: SPLK) turns data into doing with the Data-to-Everything Platform. Splunk technology is designed to investigate, monitor, analyze and act on data at any scale, from any source over any time period. The Data-to-Everything platform removes the barriers between data and action, so our customers — regardless of size or business — have the freedom to deliver meaningful outcomes across their entire organization. Our unique approach to data has empowered companies to improve service levels, reduce operations costs, mitigate risk, enhance DevOps collaboration and create new product and service offerings.

Partner

Image

Allegro to jedna z największych firm handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. Od 1999 roku ułatwia Polakom zakupy oferując im najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont. 95% produktów stanowią rzeczy nowe, objęte gwarancją. Sprzedaż prowadzi tu ponad 125 tysięcy firm. Allegro zatrudnia ponad 1,8 tysiąca osób, z czego prawie połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii. Zajmuje czołowe miejsca w rankingach takich jak Superbrands, Gwiazdy Jakości Obsługi, OC&C Retail Proposition Index czy Top Marka.

Image
ComCERT SA stworzona w 2011 roku przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie cybersecurity. Koncentruje się na usługach określanych jako identyfikacja zagrożeń i incydentów w cyberprzestrzeni, tworzenie i podnoszenie kompetencji zespołów cybersecurity oraz wspiera Klientów w sytuacji zagrożenia i naruszenia ich bezpieczeństwa IT i OT. Spółka stale współpracuje m.in. z największymi podmiotami infrastruktury krytycznej, administracji państwa, sektora finansowego i energetycznego.

www.comcert.pl

Image
CQURE jest dostawcą wyspecjalizowanych usług w zakresie cyberbezpieczeństwa. Eksperci CQURE specjalizują się w zabezpieczaniu infrastruktury, zaawansowanych testach penetracyjnych, kontrolowanych atakach, audytach oraz usługach doradczych. Firma zajmuje się także szkoleniami z bezpieczeństwa IT dla specjalistów oraz dla managerów wyższego szczebla. Eksperci CQURE regularnie dzielą się wiedzą na międzynarodowych konferencjach. Współpracują z klientami z całego świata, od małych przedsiębiorstw po globalne korporacje i organizacje rządowe.

Partner EXPO

Image

Cryptomage S.A. jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT. Naszym flagowym produktem jest Cryptomage Cyber Eye™ – rozwiązanie klasy Network Detection and Response (NDR) oferujące niskopoziomową analizę ruchu sieciowego w celu wykrywania ataków niesygnaturowych. Urządzenie zostało rozbudowane o zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. System integruje się i współdziała z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa (SOC, SOAR, SIEM, NGFW), aby zwiększyć poziom wykrywania nieznanych typów cyberataków i zautomatyzować działania prewencyjne. Co więcej, jako jedyne rozwiązanie tej klasy na rynku, Cryptomage Cyber Eye™ oferuje funkcje wykrywania wycieków danych osobowych, pomagając firmom w spełnieniu wymagań RODO.

Partner SPOŁECZNOŚCIOWY

Partner Medialny