Partnerzy 2017

Patronat Honorowy

Image
Image
Image

Partner Platynowy

Image

FireEye jest liderem w zatrzymaniu występujących w dzisiejszych czasach zaawansowanych ataków cybernetycznych, w oparciu o produkty i usługi z Mandiant in Pulse, nabytych przez FireEye. Dzięki temu partnerstwu firma jest wiodącym w branży dostawcą ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, posiada zdolność do znalezienia i powstrzymania ataków na każdym etapie ataku. Kiedy włamania są udane, połączenie inteligencji człowieka i technologii pomaga organizacjom wykryć zagrożenie i skutecznie im zapobiec, zanim cyberprzestępcy osiągną swój cel. FireEye ma ponad 2500 klientów w ponad 65 krajach, w tym ponad 150 z listy Fortune 500.

Image
RSA jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w najbardziej krytycznych elementach solidnej strategii bezpieczeństwa. Rozwiązania RSA umożliwiają wykrywanie i rozpoznanie zaawansowanych zagrożeń, ich identyfikację oraz analizę, zapewniają kompleksową ochronę i analizę całego ruchu sieciowego, dają klientom pełny obraz tego co dzieje się w ich sieci; umożliwiają potwierdzanie i zarządzanie tożsamością oraz zapobiegają kradzieży własności intelektualnej, oszustwom internetowym i cyberprzestępczości.

Partner Złoty

Image
Carbon Black to wiodący dostawca rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa punktów końcowych. Cb Defense, rozwiązanie antywirusowe nowej generacji (NGAV) firmy Carbon Black, wykorzystuje przełomową technologię prewencyjną Streaming Prevention, umożliwiając natychmiastowe wykrywanie i powstrzymywanie cyberataków, jeszcze przed ich uruchomieniem. Carbon Black zastępuje tradycyjne oprogramowanie antywirusowe, zabezpiecza kluczowe systemy, wykrywa zagrożenia i chroni punkty końcowe przed najbardziej zaawansowanymi cyberatakami.
Image
Exatel SA jest polskim liderem usług bezpieczeństwa ICT. Oferuje pełen wachlarz rozwiązań klasy operatorskiej: od ochrony przed atakami typu DDoS, doradztwo, ochronę przed wyciekiem danych aż po Security Operations Center. Od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w kraju dla biznesu, sektora publicznego i operatorów. Jako głosowy operator hurtowy skutecznie działa na rynku globalnym. Zaufało mu kilkuset operatorów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Opiera się na nowoczesnej, rozległej oraz nieustannie rozbudowywanej sieci transmisyjnej. Dzięki temu jest teleinformatycznym mostem, łączącym wschód i zachód Europy.
Image
ForeScout Technologies pozwala widzieć więcej za pomocą platformy, która zapewnia bez-agentową kontrolę nad urządzeniami końcowymi wliczając w to infrastrukturę sprzętową i wirtualną, stacje robocze, laptopy, tablety, smartfony i szeroko pojęte urządzenia IoT już od momentu ich podłączenia się do sieci. ForeScout bezustannie je ocenia, naprawia i monitoruje, współpracując z innymi technologiami w celu przyspieszenia i zautomatyzowania reakcji na incydenty bezpieczeństwa.
Image
Skybox Security – to modułowy system zarządzania cyberbezpieczeństwem koncentrujący się na analizie i wizualizacji powierzchni ataku, pozwalający odnajdywać odsłonięte ścieżki ataku możliwe do wykorzystania przez atakujących oraz dzięki temu właściwie kierować działaniami naprawczymi. Wyróżnia się analizą opartą o dokładny model sieci, sprawdzoną skalowalnością, szerokim wsparciem urządzeń sieciowych, wieloetapowymi symulacjami ścieżek ataków oraz podejściem opartym o ocenę ryzyka.

Partner

Image
W ciągu ostatnich kilkunastu lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i Wasze zaufanie, a Wy – naszą niesłabnącą sympatię :). Konta na Allegro posiada 20 milionów Polaków, a miesięcznie na platformie pojawia się 55 mln ofert i zawieranych jest 14 mln transakcji. Allegro notuje 224 mln wizyt w miesiącu i 3,5 mld odsłon. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwamy w zespole blisko 1300 pracowników. Korzystacie z naszych rozwiązań bardzo intensywnie, już nie tylko przez komputery, ale również na smartfonach i tabletach – 50 proc. ruchu na Allegro pochodzi z urządzeń mobilnych
Image
Firma Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. Arrow ECS zapewnia Partnerom handlowym pełną gamę usług w całym cyklu ich działań – od wstępnych konsultacji, poprzez planowanie, projektowanie, aż po wdrożenie i opiekę posprzedażową. Nasz zespół konsultantów technicznych oferuje doradztwo i pomoc techniczną, zapewniając, iż nasze rozwiązania spełnią oczekiwania odbiorców.

Image

ComCERT SA jest polską firmą doradczą działająca na rynku od 2011 roku. Jest pierwszą w Polsce niezależną firmą specjalizującą się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team) na szeroko pojętym rynku przedsiębiorstw i instytucji, nie związaną z żadnym operatorem telekomunikacyjnym. Więcej informacji na stronie: www.comcert.pl

Image
Dział Security w Cybercom Poland to zespół ekspertów wyspecjalizowanych w obszarze kontrolowania bezpieczeństwa w organizacji. Razem z naszym partnerem firmą Roedl & Partner przygotowujemy klientów pod kątem prawno-technologicznym do zmian w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych UE. Naszym autorskim rozwiązaniem jest także MSS (Managed Security Services), czyli usługa regularnego monitoringu podatności w zasobach IT klienta. Cybercom Poland to 250 inżynierów w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy. Działamy w oparciu o zwinne metody zarządzania projektami, w obszarach takich jak Software House, Managed Cloud Services, IoT oraz Security. http://www.cybercom.com/pl/Poland/

Image

Integrated Solutions jest integratorem łączącym świat informatyki i telekomunikacji. Należy do największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – Grupy Kapitałowej Orange Polska. Zapewnia to dostęp do kompetencji, zasobów i doświadczeń Orange Polska, gwarantując swobodę działania operacyjnego, wiarygodność oraz stabilność finansową.

Image

Aby dotrzeć do innej osoby w Internecie, trzeba wpisać adres do komputera – nazwę lub numer. Ten adres musi być unikalny, komputery odnajdują je wzajemnie. Internet Corporation for Assigned Names i Numerów (ICANN) pomaga koordynować i wspierać te unikalne identyfikatory. ICANN jest organizacją non-profit, przedsiębiorstwem użyteczności publicznej, a wraz z jej światową społecznością pomaga utrzymywać Internet bezpieczny, stabilny i współdziałający.

Image

Mediarecovery specjalizuje się w budowie systemów bezpieczeństwa opartych o polityki GRC, łączy obszary biznesowe z informatycznymi w celu zabezpieczenia ciągłości działań przedsiębiorstwa w momencie wystąpienia incydentu. Wdraża rozwiązania IT, skracające czas wykrycia zagrożenia, reakcji, jak i remediacji poincydentalnej. Mocną stroną firmy jest również informatyka śledcza z największym w tej części Europy laboratorium informatyki śledczej, w którym prowadzone są analizy w zakresie poszukiwania dowodów elektronicznych. Laboratorium świadczy także usługi odzyskiwania i utylizacji danych. Mediarecovery jest autoryzowanym partnerem wiodących firm z branży security IT i computer forensic, m.in. Guidance Software, RSA, Griffeye, Magnet Forensic. Firma posiada Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia, potwierdzające zdolność do bezpiecznego przetwarzania informacji niejawnych opatrzonych klauzulą tajne i poufne. www: http://mediarecovery.pl/

Image
Orange Polska jest częścią Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, działającego w 29 krajach, gdzie obsługuje 247 mln klientów. Orange jest również jednym ze światowych liderów w zakresie usług telekomunikacyjnych, świadczonych pod marką Orange Business Services, na rzecz  międzynarodowych przedsiębiorstw.
Image
Jesteśmy operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie niezawodnej pracy sieci przesyłowej i dostaw energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju. Świadczymy usługi w oparciu o zasady TPA – równego dostępu do infrastruktury sieciowej oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jesteśmy właścicielem ponad 14 000 km linii oraz 106 stacji elektroenergetycznych najwyższych napiec. Odpowiadamy za utrzymanie, eksploatacje i rozwój systemu przesyłowego, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski. Należymy do Europejskiej Sieci Operatorów Systemów Przesyłowych Energii Elektrycznej ENTSO-E – stowarzyszenia zrzeszającego operatorów systemów przesyłowych z 35 krajów. Więcej na www.pse.pl
Image
Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Rödl & Partner obecny jest w 50 krajach w 108 biurach. Na rynku polskim funkcjonuje od 25 lat. Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Zapraszamy do biur w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu
Image
Zespół Team Cymru jest organizacją non-profit z siedzibą w Illinois w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy grupą technologów, którzy za cel stawiają sobie zadanie  uczynić Internet bardziej bezpiecznym. Współpracujemy ściśle ze społecznościami, które działają na rzecz bezpieczeństwa internetowego, a także ze wszystkimi innymi organizacjami, które we współczesnym świecie są połączone z Internetem i wreszcie ze wszystkimi, którzy potrzebują pomocy w celu zapewnienia, że ich sieci pozostają bezpieczne.

Patronat merytoryczny

Image
Image

Partner społecznościowy

Patronat medialny

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image