Partnerzy 2017

Patronat Honorowy

Image
Image
Image
Image

Partner Platynowy

Image

FireEye jest liderem w zatrzymaniu występujących w dzisiejszych czasach zaawansowanych ataków cybernetycznych, w oparciu o produkty i usługi z Mandiant in Pulse, nabytych przez FireEye. Dzięki temu partnerstwu firma jest wiodącym w branży dostawcą ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, posiada zdolność do znalezienia i powstrzymania ataków na każdym etapie ataku. Kiedy włamania są udane, połączenie inteligencji człowieka i technologii pomaga organizacjom wykryć zagrożenie i skutecznie im zapobiec, zanim cyberprzestępcy osiągną swój cel. FireEye ma ponad 2500 klientów w ponad 65 krajach, w tym ponad 150 z listy Fortune 500.

Image
RSA jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w najbardziej krytycznych elementach solidnej strategii bezpieczeństwa. Rozwiązania RSA umożliwiają wykrywanie i rozpoznanie zaawansowanych zagrożeń, ich identyfikację oraz analizę, zapewniają kompleksową ochronę i analizę całego ruchu sieciowego, dają klientom pełny obraz tego co dzieje się w ich sieci; umożliwiają potwierdzanie i zarządzanie tożsamością oraz zapobiegają kradzieży własności intelektualnej, oszustwom internetowym i cyberprzestępczości.

Partner Złoty

Image
Carbon Black to wiodący dostawca rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa punktów końcowych. Cb Defense, rozwiązanie antywirusowe nowej generacji (NGAV) firmy Carbon Black, wykorzystuje przełomową technologię prewencyjną Streaming Prevention, umożliwiając natychmiastowe wykrywanie i powstrzymywanie cyberataków, jeszcze przed ich uruchomieniem. Carbon Black zastępuje tradycyjne oprogramowanie antywirusowe, zabezpiecza kluczowe systemy, wykrywa zagrożenia i chroni punkty końcowe przed najbardziej zaawansowanymi cyberatakami.
Image
Exatel SA jest polskim liderem usług bezpieczeństwa ICT. Oferuje pełen wachlarz rozwiązań klasy operatorskiej: od ochrony przed atakami typu DDoS, doradztwo, ochronę przed wyciekiem danych aż po Security Operations Center. Od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w kraju dla biznesu, sektora publicznego i operatorów. Jako głosowy operator hurtowy skutecznie działa na rynku globalnym. Zaufało mu kilkuset operatorów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Opiera się na nowoczesnej, rozległej oraz nieustannie rozbudowywanej sieci transmisyjnej. Dzięki temu jest teleinformatycznym mostem, łączącym wschód i zachód Europy.
Image
ForeScout Technologies pozwala widzieć więcej za pomocą platformy, która zapewnia bez-agentową kontrolę nad urządzeniami końcowymi wliczając w to infrastrukturę sprzętową i wirtualną, stacje robocze, laptopy, tablety, smartfony i szeroko pojęte urządzenia IoT już od momentu ich podłączenia się do sieci. ForeScout bezustannie je ocenia, naprawia i monitoruje, współpracując z innymi technologiami w celu przyspieszenia i zautomatyzowania reakcji na incydenty bezpieczeństwa.
Image

Guidance Software jest producentem EnCase®, światowego standardu aplikacji informatyki śledczej oraz sprzętu dla informatyków śledczych pod nazwą Tableau. Guidance Software stworzyło niejako kategorię badań i analiz cyfrowych, poprzez produkty spełniające kluczowe potrzeby społeczności informatyków śledczych na całym świecie. Żadne inne rozwiązanie nie oferuje takiego samego poziomu funkcjonalności, elastyczności i moliwości akceptacji zebranych danych przez sądy. Rozwiązania Guidance Software, przez siedem kolejnych lat, otrzymywały nagrodę SC Magazine Trust for Best Computer Forensics Solution.

Image

PhishMe jest wiodącym dostawcą rozwiązań obrony przed phishingiem dla organizacji obawiających się tego najpopularniejszego obecnie rodzaju ataku. Opierająca się na informacjach platforma PhishMe zamienia pracowników w aktywną linię obrony, umożliwiając im identyfikowanie, zgłaszanie i zapobieganie atakom typu spear phishing i „drive-by” oraz wykorzystującym z łośliwe oprogramowanie. Nasze otwarte podejście umożliwia łatwą integrację PhishMe z systemami zabezpieczeń, co zapewnia widoczne usprawnienie procesu decyzyjnego organizacji w kwestii bezpieczeństwa.

Image
Skybox Security – to modułowy system zarządzania cyberbezpieczeństwem koncentrujący się na analizie i wizualizacji powierzchni ataku, pozwalający odnajdywać odsłonięte ścieżki ataku możliwe do wykorzystania przez atakujących oraz dzięki temu właściwie kierować działaniami naprawczymi. Wyróżnia się analizą opartą o dokładny model sieci, sprawdzoną skalowalnością, szerokim wsparciem urządzeń sieciowych, wieloetapowymi symulacjami ścieżek ataków oraz podejściem opartym o ocenę ryzyka.
Image
Symantec Corporation – firma założona w roku 1982, jest międzynarodowym przedsiębiorstwem sprzedającym oprogramowanie komputerowe, szczególnie koncentrując się na dziedzinie bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami. Główna siedziba firmy znajduje się w Mountain View w amerykańskim stanie Kalifornia, a oddziały terenowe rozlokowane są w ponad czterdziestu krajach na świecie. Obecnie korporacja Symantec jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw oferujących kompleksowe ochronę i bezpieczeństwo informacji na urządzeniach mobilnych, komputerach osobistych, centrach przetwarzania danych i chmurze obliczeniowej. Fuzje i akwizycje dokonane przez Symantec włączając do oferty rozwiązania firmy takich jak Blue Coat, Skycure, FireGlass stawiają go jako lidera w zakresie bezpieczeństwa w XXI wieku.

Partner

Image
W ciągu ostatnich kilkunastu lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i Wasze zaufanie, a Wy – naszą niesłabnącą sympatię :). Konta na Allegro posiada 20 milionów Polaków, a miesięcznie na platformie pojawia się 55 mln ofert i zawieranych jest 14 mln transakcji. Allegro notuje 224 mln wizyt w miesiącu i 3,5 mld odsłon. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwamy w zespole blisko 1300 pracowników. Korzystacie z naszych rozwiązań bardzo intensywnie, już nie tylko przez komputery, ale również na smartfonach i tabletach – 50 proc. ruchu na Allegro pochodzi z urządzeń mobilnych
Image
Firma Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. Arrow ECS zapewnia Partnerom handlowym pełną gamę usług w całym cyklu ich działań – od wstępnych konsultacji, poprzez planowanie, projektowanie, aż po wdrożenie i opiekę posprzedażową. Nasz zespół konsultantów technicznych oferuje doradztwo i pomoc techniczną, zapewniając, iż nasze rozwiązania spełnią oczekiwania odbiorców.
Image
Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne, bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich, usługach i infrastrukturze teleinformatycznej. Działając w 13 lokalizacjach, Spółka obsługuje klientów lokalnych, zarówno przedsiębiorstwa, jak też jednostki i instytucje administracji samorządowej.
Asseco Data Systems S.A. dysponuje unikalną w sektorze informatycznym wiedzą ekspercką oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem blisko tysiąca ekspertów i specjalistów IT co pozwala być wiarygodnym partnerem w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu systemów informatycznych oraz specjalistycznych usług.

Image

ComCERT SA jest polską firmą doradczą działająca na rynku od 2011 roku. Jest pierwszą w Polsce niezależną firmą specjalizującą się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team) na szeroko pojętym rynku przedsiębiorstw i instytucji, nie związaną z żadnym operatorem telekomunikacyjnym. Więcej informacji na stronie: www.comcert.pl

Image

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, zarówno technologicznie jak i merytorycznie. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Posiadamy doświadczonych i pomysłowych naukowców oraz analityków, umiejących nie tylko dobrać efektywne rozwiązania, ale również udoskonalić koncepcyjnie całość projektu. W rezultacie projekty zrealizowane przez Cryptomage SA stanowią realną wartość dodaną dla naszych klientów.

Image
Dział Security w Cybercom Poland to zespół ekspertów wyspecjalizowanych w obszarze kontrolowania bezpieczeństwa w organizacji. Razem z naszym partnerem firmą Roedl & Partner przygotowujemy klientów pod kątem prawno-technologicznym do zmian w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych UE. Naszym autorskim rozwiązaniem jest także MSS (Managed Security Services), czyli usługa regularnego monitoringu podatności w zasobach IT klienta. Cybercom Poland to 250 inżynierów w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy. Działamy w oparciu o zwinne metody zarządzania projektami, w obszarach takich jak Software House, Managed Cloud Services, IoT oraz Security. http://www.cybercom.com/pl/Poland/
Image
DME Forensics to innowacyjna firma technologiczno-usługowa, zajmują się dostarczaniem oprogramowania, szkoleń oraz cyfrowych i multimedialnych analiz dowodowych dla celów sądowych, w sprawach karnych i cywilnych. Główny produkt DME Forensics, oprogramowanie DVR Examiner, zrewolucjonizował proces odzyskiwania dowodów wideo z rejestratorów wideo DVR i jest używany przez setki federalnych, stanowych, lokalnych i międzynarodowych organów œścigania. Czytnik DVR umożliwia bezpoœśrednie odzyskanie obrazu z dysku twardego. Pozwala to zaoszczędzić czas, ominąć hasła zabezpieczające i odzyskać dane z nie działających rejestratorów DVR, zgodnie z dobrymi praktykami informatyki œśledczej. DME Forensics zapewnia szkolenia w zakresie analizy struktur systemu plików DVR/CCTV, umożliwiające uczestnikom nabycie umiejętnośœci samodzielnego sprawdzenia wyników czytnika DVR. Ponad 30-letnie doœświadczenie w dziedzinie pozyskiwania dowodów cyfrowych i multimedialnych, pozwala zespołowi DME Forensics wesprzeæ swoich klientów w w tej szybko zmieniaj¹cej siê dziedzinie.
Image
EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych. www.ey.com/pl
Image
Firma Forcepoint powstała na początku 2016 roku z połączenia trzech spółek: Websense, Raytheon Cyber Products i Stonesoft. Każda z tych firm ma bogatą historię innowacyjności i doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństa. Obecnie w portfolio produktowym firmy Forcepoint znajdująsię następujące rozwiązania: – produkty należące wcześniej do marki Websense – zintegrowane systemy zabezpieczające najważniejsze kanały komunikacyjne przedsiębiorstwa czyli Web i pocztę elektroniczną oraz rozwiązania chroniących dane przed wyciekiem (DLP – Data Leakage Prevention). – StoneSoft Next Generation Firewall , który oferuje szczegółową kontrolę aplikacji oraz system zapobiegania włamanim (IPS), wbudowany VPN, jak również inspekcję pakietów , a wszystko w efektywnie rozszerzalnym i wysoce skalowalnym ujednoliconym projekcie. – SureView Insider Threat – unikalne na rynku rozwiązanie, które analizuje zachowania użytkowników i wychwytuje wszelkie odchylenia. Daje niezrównane możliwości podglądu aktywności użytkowników, co pozwala na zapobieganie kradzieży lub utracie danych poprzez użycie przejętego systemy skradzionych danych uwierzytelniania, działania nieuczciwych osób lub wskutek zaniedbań użytkowników końcowych. SVIT było rozwiązaniem stosowanym wyłącznie przez służby, a obecnie wprowadzonym do użytku komercyjnego.

Image

Integrated Solutions jest integratorem łączącym świat informatyki i telekomunikacji. Należy do największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – Grupy Kapitałowej Orange Polska. Zapewnia to dostęp do kompetencji, zasobów i doświadczeń Orange Polska, gwarantując swobodę działania operacyjnego, wiarygodność oraz stabilność finansową.

Image

Aby dotrzeć do innej osoby w Internecie, trzeba wpisać adres do komputera – nazwę lub numer. Ten adres musi być unikalny, komputery odnajdują je wzajemnie. Internet Corporation for Assigned Names i Numerów (ICANN) pomaga koordynować i wspierać te unikalne identyfikatory. ICANN jest organizacją non-profit, przedsiębiorstwem użyteczności publicznej, a wraz z jej światową społecznością pomaga utrzymywać Internet bezpieczny, stabilny i współdziałający.

Image

Magnet Forensics jest globalnym liderem rozwoju rozwiązań informatyki śledczej, które gromadzi i analizuje elektroniczny materiał dowodowy z komputerów, smartfonów i tabletów. Magnet Forensics wspiera specjalistów informatyki śledczej walczyć z przestępczością i wzmacniać bezpieczeństwo narodowe od 2011 roku.

Image

Mediarecovery specjalizuje się w budowie systemów bezpieczeństwa opartych o polityki GRC, łączy obszary biznesowe z informatycznymi w celu zabezpieczenia ciągłości działań przedsiębiorstwa w momencie wystąpienia incydentu. Wdraża rozwiązania IT, skracające czas wykrycia zagrożenia, reakcji, jak i remediacji poincydentalnej. Mocną stroną firmy jest również informatyka śledcza z największym w tej części Europy laboratorium informatyki śledczej, w którym prowadzone są analizy w zakresie poszukiwania dowodów elektronicznych. Laboratorium świadczy także usługi odzyskiwania i utylizacji danych. Mediarecovery jest autoryzowanym partnerem wiodących firm z branży security IT i computer forensic, m.in. Guidance Software, RSA, Griffeye, Magnet Forensic. Firma posiada Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia, potwierdzające zdolność do bezpiecznego przetwarzania informacji niejawnych opatrzonych klauzulą tajne i poufne. www: http://mediarecovery.pl/

Image

MSAB jest światowym liderem w dziedzinie informatyki śledczej związanych z analizami urządzeń mobilnych. Posiada biura w Europie i USA, a także globalną siecią dystrybutorów. Od 1984 roku MSAB jest związana z telekomunikacją i mobilnością. Siedziba firmy mieści się w Sztokholmie. Oprogramowanie XRY, autorstwa MSBA, od 2003 roku jest wykorzystywane przez śledczych do szybkiego i skutecznego pozyskiwania danych z urządzeń mobilnych. XRY jest używany przez policję, organa ścigania, wojsko, rządy i agencje wywiadowcze w ponad 100 krajach na całym świecie. MSAB jest notowany na szwedzkiej giełdzie papierów wartościowych od 1999 roku.

Image
Orange Polska jest częścią Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, działającego w 29 krajach, gdzie obsługuje 247 mln klientów. Orange jest również jednym ze światowych liderów w zakresie usług telekomunikacyjnych, świadczonych pod marką Orange Business Services, na rzecz  międzynarodowych przedsiębiorstw.
Image
Jesteśmy operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie niezawodnej pracy sieci przesyłowej i dostaw energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju. Świadczymy usługi w oparciu o zasady TPA – równego dostępu do infrastruktury sieciowej oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jesteśmy właścicielem ponad 14 000 km linii oraz 106 stacji elektroenergetycznych najwyższych napiec. Odpowiadamy za utrzymanie, eksploatacje i rozwój systemu przesyłowego, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski. Należymy do Europejskiej Sieci Operatorów Systemów Przesyłowych Energii Elektrycznej ENTSO-E – stowarzyszenia zrzeszającego operatorów systemów przesyłowych z 35 krajów. Więcej na www.pse.pl
Image
Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Rödl & Partner obecny jest w 50 krajach w 108 biurach. Na rynku polskim funkcjonuje od 25 lat. Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Zapraszamy do biur w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu
Image
Zespół Team Cymru jest organizacją non-profit z siedzibą w Illinois w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy grupą technologów, którzy za cel stawiają sobie zadanie  uczynić Internet bardziej bezpiecznym. Współpracujemy ściśle ze społecznościami, które działają na rzecz bezpieczeństwa internetowego, a także ze wszystkimi innymi organizacjami, które we współczesnym świecie są połączone z Internetem i wreszcie ze wszystkimi, którzy potrzebują pomocy w celu zapewnienia, że ich sieci pozostają bezpieczne.
Image
Verint, światowy lider w dziedzinie rozwiązań Actionable Intelligence®, zmienia sposób, w jaki organizacje chronią się przed złożonymi zagrożeniami internetowymi. System ochrony przed wirusami firmy Verint (TPS) to pierwsza ujednolicona platforma wywiadowcza, która wykrywa naruszenia w całym łańcuchu ataków, ujawnia całą historię i rewolucjonizuje sposób, w jaki działają analitycy cybernetyczni. Stworzony przez analityków ds. bezpieczeństwa i dla nich, Verint TPS stale zdobywa wiedzę, aby zapewnić nową perspektywę w zakresie cyberobrony. Dzięki zautomatyzowanemu i intuicyjnemu badaniu, wizualnym relacjom każdego zdarzenia, Verint TPS sprawia, że ​​analitycy ds. bezpieczeństwa na każdym poziomie są bardziej produktywni i skuteczni. Dzięki unikalnemu, wielowymiarowemu podejściu firmy do wykrywania i proaktywnej medycyny sądowej organizacje mogą być bardziej pewne siebie niż kiedykolwiek w zdolności wykrywania i zatrzymywania ataku. Wreszcie – jedno i intuicyjne rozwiązanie, które szybko i dokładnie wykrywa, zbada i usuwa zaawansowane cyberbezpieczeństwo – system ochrony przed zagrożeniami firmy Verint.verint.com/cyber

Patronat merytoryczny

Image
Image

Partner społecznościowy

Patronat medialny

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image