CTF

SCS17 Capture The Flag


Początek:
13 września 2017 r

Koniec: 14 września 2017 r

Gdzie: podczas konferencji SECURITY CASE STUDY – Warszawa

Organizatorzy – Polska Obywatelska Cyberobrona, Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń

Nagrody – Dla zwycięzców nagrody pieniężne – ogłosimy wkrótce

Czas trwania – Konkurs odbędzie się w trakcie trwania konferencji. Rozpocznie się 13 września o godzinie 12:00 i potrwa do 14 września do godziny 12:00. Rejestracja do konkursu trwać od 1 sierpnia do momentu jego rozpoczęcia. System CTF będzie niedostępny pomiędzy 13 września (godzina 20:00) a 14 września (godzina 8:00).

Drużyny – Do konkursu mogą zgłaszać się dowolne drużyny składające się z osób, które zarejestrowały się na konferencję SCS17, w tym uczestnicy zarejestrowani na bezpłatną część konferencji. Rejestrowane są maksymalnie trzyosobowe drużyny. Każdy zawodnik może być zarejestrowany tylko w jednej drużynie. Zabroniona jest pomoc zewnętrzna. Drużyny uczestniczą w konkursie na koszt własny.

Logistyka – Konkurs odbędzie się w wydzielonej strefie na terenie hotelu Sound Garden, w którym odbywać się będzie konferencja SCS17. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji sieć WiFi, dostęp do gniazdek elektrycznych, stoliki i krzesła. Tak jak wszystkim innym uczestnikom konferencji SCS17, uczestnikom konkursu również przysługuje wyżywienie w czasie konferencji.

Kontakt (e-mail) – kontakt@securitycasestudy.pl

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE